Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Tatiana Okupnik chwali Katarzynę Skrzynecką

W ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka wprawdzie nie wygrała, ale została za to doceniona przez Tatianę Okupnik, w którą się wcieliła.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym polscy celebryci udają gwiazdy muzyki. Ich zadaniem jest jak najwierniej wcielić się w zadanych im artystów. Występy ocenia jury w składzie: mezzosopranistka Małgorzata Walewska, aktorzy Katarzyna Kwiatkowska i Paweł Królikowski oraz DJ Adamus.

Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Katarzyna Skrzynecka do tej pory wcielała się w Tinę Turner ("Proud Mary") i Louisa Armstronga ("What a Wonderful World"). W tym drugim przypadku zebrała maksymalne oceny od wszystkich jurorów.

Reklama

W trzecim odcinku Skrzynecka przemieniła się w Tatianę Okupnik za czasów jej występów w grupie Blue Cafe (przebój "Do nieba, do piekła"). Jej wykonanie przypadło do gustu samej Tatianie.

"Kasia zabrzmiała dziwnie znajomo i spowodowała, ze uśmiechnęłam się do telewizora, co rzadko mi się ostatnio zdarza" - mówi Tatiana w rozmowie z "Super Expressem".

"Miło jest być parodiowanym przez kogoś, kto robi to nie mając na celu ośmieszenia osoby, w która się wciela. Kasię pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych odcinkach!" - dodaje wokalistka.

Tatiana Okupnik zmierzyła się ze swoimi demonami:

Dzień Dobry TVN/x-news

INTERIA.PL/Super Express
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy