Reklama

"The Voice of Poland": Kim jest śpiewająca fryzjerka Daria Waleriańczyk?

Śpiewająca fryzjerka Daria Waleriańczyk w 13. edycji "The Voice of Poland" przekonała do siebie wszystkich trenerów poza Justyną Steczkowską. Okazało się, że 27-latka miała okazję już pokazać się telewizyjnej publiczności. W jakim programie pojawiła się poprzednio?

Ruszyła 13. edycja "The Voice of Poland" - uczestników ponownie oceniają nazywana "panią profesor" Justyna Steczkowska, Tomson z Baronem z grupy Afromental oraz Marek Piekarczyk, wieloletni wokalista TSA, legendy polskiego heavy metalu. Do zespołu trenerskiego dołączyła natomiast Małgorzata Uściłowska, czyli Lanberry (posłuchaj!). To kolejna próba odmłodzenia składu jury i przyciągnięcia młodszych widzów przed telewizory. Zastąpiła ona Sylwię Grzeszczak.

Reklama

Podczas pierwszych przesłuchań w ciemno trzy fotele odwróciła Daria Waleriańczyk (swojego czerwonego przycisku nie wcisnęła jedynie Justyna Steczkowska). 27-letnia śpiewająca fryzjerka z Poznania dobrze się czuje w mocnych brzmieniach i elektronice, choć w programie zaśpiewała piosenkę "Sir Duke" Steviego Wondera (sprawdź!).

Daria Waleriańczyk - z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" do "The Voice of Poland"

"Zabrakło mi tego feelingu" - komentowała Steczkowska. "Przyjemna, ciepła barwa głosu" - pochwaliła Lanberry. "Jak przyjdziesz do nas, to ten feeling wydobędziemy" - podsumował Baron i to właśnie chłopaków z Afromental wybrała Daria.

"Rewelacja, moja faworytka", "Super zaśpiewała", "Mój osobisty faworyt do wygranej", "Co za głos, niesamowita edycja" - zachwycają się internauci, a wideo z występem Darii ma już ponad 27 tys. odsłon.

Sprawdź tekst piosenki "Sir Duke" w serwisie Tekściory.pl!

Dla Darii nie jest to pierwsza przygoda z telewizją. Wiosną jako laureatka akcji #TwojaTwarzBrzmiZnajomoChallenge na Facebooku pojawiła się w roli gościa specjalnego finału 13. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Polsacie. Jej występ jako Amy Winehouse zdobył największe uznanie internautów za co zdobyła nagrodę "Cyfrowa twarz".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama