Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

Kasia Wilk zachwyca w stroju kąpielowym. Gwiazda "TTBZ" sama je szyje!

Kasia Wilk, współautorka hitów "Ważne" i "Sacrum", jest uczestniczką trwającej obecnie edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Na co dzień zajmuje się nie tylko muzyką. Posiada też swoją markę kostiumów kąpielowych, które chętnie prezentuje na własnym ciele.

Kasia Wilk, współautorka hitów "Ważne" i "Sacrum", jest uczestniczką trwającej obecnie edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Na co dzień zajmuje się nie tylko muzyką. Posiada też swoją markę kostiumów kąpielowych, które chętnie prezentuje na własnym ciele.
Kasia Wilk stworzyła markę strojów kąpielowych /Wojciech Strozyk/REPORTER /East News

Przed laty Kasia Wilk zdobyła popularność dzięki współpracy z raperem Mezo, z którym nagrała wielkie przeboje "Ważne" i "Sacrum". 40-letnia obecnie wokalistka ma na swoim koncie też sporo hitów nagranych solo: "Pierwszy raz", "Do kiedy jestem" czy "Escape". Choć dziś nie jest o niej tak głośno, ostatnio artystka przypomniała o sobie dzięki programowi "Twoja twarz brzmi znajomo".

Kasia Wilk zachwyca w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kasia Wilk jest uczestniczką trwającej obecnie, siedemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Już w pierwszym odcinku udowodniła, że stać ją na wiele. Jako amerykański raper Flo Rida nie miała sobie równych. Nie brakuje osób, które uważają 40-latkę za faworytkę do wygrania muzycznego show Polsatu.

Reklama

Kasia Wilk pozuje w strojach kąpielowych

Mimo że Kasia Wilk w branży muzycznej nie jest już tak aktywna jak kiedyś, to wcale nie próżnuje. Artystka wciąż koncertuje, a o wszelkich nowinkach na temat swojego życia zawodowego informuje za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. 

Spełnia się też nie tylko jako wokalistka. Od pewnego czasu 40-latka prowadzi własną firmę. To marka IceWolf, która swoim asortymencie - jak obiecuje - stroje kąpielowe dla kobiet o wszystkich rozmiarach i kształtach. Wilk sama chętnie prezentuje je na własnym ciele. I trzeba przyznać, że wygląda w nich znakomicie! 

- Jestem krawcową, która wyssała talent z mlekiem matki, więc stworzyłam Icewolf. Dla kobiet od kobiety, ponieważ to strój kąpielowy zawsze jest największym problemem dla nas do ubrania. I zaczęłam też morsować, co stało się teraz naszym sportem narodowym - mówiła Interii.

- Stwierdziłam, że jest grupa kobiet, które właściwie nie rozbierają się na plaży - opalają się w koszulce albo po prostu nie wychodzą na nią żeby zamorsować, bo się wstydzą. Więc wymyśliłam takie "kubraczki do kąpania", które sprawdzają się również do windsurfingu. Ale dlaczego są wyjątkowe? Bo są tak skrojone, że biorą na warsztat każdy rodzaj sylwetki i dziewczyny o przeróżnych kształtach, nie tylko tych idealnych. Właściwie w społeczeństwie jest tylko 5 proc. kobiet, które mają te idealne kształty, więc u mnie znajdą rozwiązanie dla siebie przeróżne sylwetki i będą mogły się w spokoju rozebrać. To pierwszy krok do tego, żeby się zacząć akceptować, lubić, żeby później się poczuć lepiej już bez tego stroju - mówiła wokalistka w rozmowie z Mateuszem Kamińskim w Interii (przeczytaj cały wywiad).

Maria Staroń

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Wilk | Twoja twarz brzmi znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy