The Voice Of Poland

Reklama

"Szokująca decyzja". Widzowie rozczarowani porażką Karoliny Lyndo w "The Voice of Poland"

Nokaut w "The Voice of Poland" w drużynie Justyny Steczkowskiej przyniósł jedno spore zaskoczenie. Z programem pożegnała się Karolina Lyndo, co mocno rozczarowało widzów. Sama uczestniczka podziękowała za udział w programie na Instagramie.

Nokaut w "The Voice of Poland" w drużynie Justyny Steczkowskiej przyniósł jedno spore zaskoczenie. Z programem pożegnała się Karolina Lyndo, co mocno rozczarowało widzów. Sama uczestniczka podziękowała za udział w programie na Instagramie.
Karolina Lyndo skomentowała odpadnięcie z "The Voice of Poland". Podziękowała swojej trenerce /Jan Bogacz/TVP /Agencja FORUM

Do odcinków na żywo z ekipy Steczkowskiej awansowały: Ewelina Gancewska, Sandra Reizer, Zofia Kurowska i Julianna Olańska.

Największą niespodzianką nokautu w ekipie Justyny Steczkowskiej było pożegnanie z show Karoliny Lyndo. Uczestniczka zaśpiewała utwór Jennifer Rush "The Power of Love" i zachwyciła trenerów.  "To był najbardziej zatykający występ w ekipie Justyny" - mówił Baron.

Jednak po tym, jak na scenie zaprezentowała się Julianna Olańska, Justyna Steczkowska zdecydowała się skreślić Lyndo z programu.

Reklama

Rozczarowani widzowie komentują odpadnięcie Karoliny Lyndo z show

Odpadnięcie Lyndo, którą Steczkowska skradła podczas bitew, było sporym zaskoczeniem dla widzów. Swojego niezadowolenia nie kryli w komentarzach na stronie "The Voice of Poland" . Oto kilka z nich:

"Karolina potrafiła mnie wzruszyć. Szkoda, że odpadła. Mam nadzieję, że ktoś ją dostrzeże i zaistnieje dziewczyna w świecie muzycznym".

"Karolina zrobiła jeden z najlepszych występów w tej edycji. Jak weszła na górę w refrenie... Ciary. Szokująca decyzja".

"Liczyłam, że Karolina zostanie. Szkoda bo była wspaniała", "Decyzja o tym że Karolina odpadła to jakaś pomyłka".

Karolina Lyndo komentuje odpadnięcie z "The Voice of Poland"

Karolina Lyndo skomentowała swoją porażkę w "The Voice of Poland" w komentarzach na stronie programu oraz na swoim Instagramie.

"Zabrzmiała w moim wykonaniu ostatnia piosenka i zostały wypowiedziane ostatnie słowa. Dziękuję wszystkim za duże wsparcie i miłe słowa! Wielkie podziękowanie dla trenerów, a przede wszystkim chłopakom Tomsonowi i Baronowi i pani Justynie - za wiarę, wsparcie, drogocenne chwile oraz miło spędzony czas! Dałam z siebie wszystko podczas tego występu! Zawsze marzyłam o tym, aby odnaleźć swojego słuchacza. Mam nadzieję, że mi się udało i będziecie mnie dopingować w spełnianiu moich kolejnych muzycznych marzeń. Dziękuję że jesteście razem ze mną!" - czytamy.

Głos zabrała również Julianna Olańska, która zastąpiła decyzją Justyny Steczkowskiej Lyndo w drużynie.

"Na razie chce podziękować bardzo Karolinie Lyndo. Kochana. Uwielbiam Cię i Twój głos. Było mi mega ciężko zastępując Cię na krześle. Jesteś cudowną artystką i Twój wokal to kosmos. Postaram się Ciebie nie zawieźć i dać z siebie 1000000% na live!" - skomentowała uczestniczka.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama