The Voice Kids
Reklama

"The Voice Kids": Uczestnik pomylił programy? Takiej walki trenerów jeszcze nie było

Zachowanie Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona doprowadziło 13-letniego Nikodema Pajączka do łez. Tak zaciętej walki trenerów o uczestnika jeszcze nie było! Zobaczcie przedpremierowo fragment odcinka "The Voice Kids".

Zachowanie Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona doprowadziło 13-letniego Nikodema Pajączka do łez. Tak zaciętej walki trenerów o uczestnika jeszcze nie było! Zobaczcie przedpremierowo fragment odcinka "The Voice Kids".
Cleo jako pierwsza odwróciła swój fotel podczas występu Nikodema Pajączka w "The Voice Kids" /Jan Bogacz /TVP

Pod koniec lutego ruszyła kolejna edycja "The Voice Kids", w którym rywalizują uczestnicy w wieku 8-14 lat. Do Cleo oraz Barona i Tomsona z grupy Afromental w roli trenerki dołączyła Natasza Urbańska, która zastąpiła Dawida Kwiatkowskiego.

Reklama

W sobotnim odcinku pojawi się 13-letni Nikodem Pajączek z Chodzieży, który swoją wersją utworu "Daylight" Davida Kushnera (sprawdź!), zaskoczył wszystkich. Jako pierwsza błyskawicznie zareagowała Cleo, a wkrótce w jej ślady poszli zachwyceni Natasza wraz z Baronem i Tomsonem. Tak zaciętej rywalizacji trenerów o uczestnika jeszcze nie było.

Trenerzy zdumieni i zachwyceni niezwykłą barwą głosu nastolatka, jego wyjątkową wrażliwością, rzadko spotykaną w tymi wieku dojrzałością oraz techniką wokalną, jednogłośnie zakomunikowali, że Nikodem Pajączek posiada wszystkie atuty, aby stać się idolem młodego pokolenia. Pochlebne opinie były jedynie wstępem do zaciętej walki o uczestnika, jakiej dotąd widzowie "The Voice Kids" nie widzieli! Trenerzy wspinali się na trenerskie fotele, próbowali zagłuszyć pozostałych i przekrzykiwali się, aby Nikodem wybrał właśnie ich na swoich mentorów.

Niezwykle pochlebne opinie i żywiołowe zachowanie trenerów programu zaskoczyło Nikodema do tego stopnia, że nie był w stanie powstrzymać napływających do oczu łez.

"Od pierwszej edycji oglądałem Voice'a i zawsze sobie wyobrażałem, że tutaj stanę. No i jest właśnie ten dzień, kiedy tutaj stoję" - opowiadał ze sceny mówił wzruszony 13-latek.

Tomson, słysząc te słowa, dał jasno do zrozumienia, co sądzi o talencie 13-latka: "Czekamy na ciebie dobre 6 lat. Czekaliśmy, wyczekaliśmy i się doczekaliśmy".

"The Voice Kids": Kim jest Nikodem Pajączek?

Uczestnik show TVP zaczął śpiewać już jako 6-latek. Obecnie szlifuje swój głos w Chodzieskim Domu Kultury i regularnie prezentuje swój talent na różnorodnych koncertach - od występów ulicznych, przez kościelne chóry, aż po apele szkolne. W szkole, pełniąc funkcję zastępcy przewodniczącego samorządu uczniowskiego, angażuje się również w organizację i prowadzenie imprez szkolnych.

Poza muzyką, Nikodem ma wiele innych pasji. Uczy się gry na pianinie, zgłębia wiedzę o nagłośnieniu, jest zapalonym rowerzystą i miłośnikiem jazdy na hulajnodze. Nie brakuje mu też czasu na troskę o domowych pupili - psa i dwie kotki. Jego największym marzeniem jest międzynarodowa kariera, a udział w siódmej edycji "The Voice Kids" może okazać się pierwszym krokiem do realizacji tego celu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Natasza Urbańska | Cleo | Aleksander Milwiw-Baron | Tomson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy