Mam talent

Reklama

"Mam talent": Kontrowersje wokół Magdy

Triumf 11-letniej Magdy Welc w trzeciej edycji "Mam talent" spotkał się z wieloma ciepłymi słowami i gratulacjami, ale też nie mniej licznymi krytycznymi komentarzami.

Młoda wokalistka już przed rozpoczęciem finału była faworytką do zwycięstwa. W ostatnim odcinku show wykonała utwór "Och, życie kocham cię nad życie" Edyty Geppert. Magda otrzymała najwięcej sms-ów od telewidzów, dzięki czemu zgarnęła główną nagrodę - 300 tysięcy złotych. Z werdyktem nie może pogodzić się wielu sympatyków programu, którzy na szczycie najchętniej widzieliby Kamila Bednarka albo Piotra Lisieckiego.

Przeciwnicy przyznania głównej nagrody Magdzie Welc przekonują, że większość finalistów zaprezentowała się lepiej od niej.

"Narodzie, k**** mać, nie wierzę! Nie, nie, nie! Dlaczego ona to wygrała?! Bednarek, Lisiecki... Umiaraaaam!" - napisała na Facebooku Paulina Lenda, finalistka pierwszej edycji "Mam talent".

"Gdyby miała 18 lat, nigdy by tego nie wygrała. Kolejność byłaby taka: Bednarek, Lisiecki, Jeszka, Ejzenberg, Welc" - uważa Adam, nasz czytelnik.

"Tą wygraną udowodniono jednoznacznie, że tego rodzaju program nie ma racji bytu. To wina sędziów, że mała przeszła do finału. Odpadło przecież kilka dobrych talentów. Mała zajechała swoim fałszem równo tę piosenkę, ale mówiła o biedzie, bufonowaty Hołownia wspomniał o wielkiej sumie pieniędzy, jaką wydali na przyjazd do Warszawy itd. To tak, jakby spóźniający się do pracy powtarzał, że dojeżdża z daleka. Swoją drogą rodzice i doradcy małej okazali się być najlepszymi z PR-owców. Trzeba zauważyć, że jechali równo z wizerunkiem pomimo sugestii o zmianie repertuaru na lżejszy. Ale przecież chodziło o kasę. A może taka była taktyka stacji? Kto ich wie" - zastanawia się Cogito.

Reklama

"Ludzie głosowali tylko dlatego że to 'słodka dziewczynka z ładnym głosem', więc trzeba głosować. Powinni dać jej wyróżnienie i byłoby git" - twierdzi Asd.

"Mała była spoko. Jednak byli lepsi i tyle. Ciemny lud głosował, bo ona taka mała, krucha, biedna... zero profesjonalizmu" - zżyma się Evilbox.

Mimo tak wielu negatywnych emocji wokół jej zwycięstwa, Magda ma jednak w sieci pokaźną grupę obrońców:

"Madzia, jeśli to czytasz, nie przejmuj się tymi pieniaczami. Ludzie przyzwyczajeni do słuchania Dody czy Gagi nie są w stanie zauważyć, że twój głos jest w wyższej lidze. Tych ludzi mi żal. To smutek i jakies niespełnienie sprawia, że tak złości ich sukces kogoś innego. Pozostań sobą i staraj się nimi nie przejmować :)" - apeluje Rene.

"Wy jej po prostu zazdrościcie! Nie rozumiem tych, którzy źle mówią o Magdzie. Wygrała i niech się cieszy ;) Życzę jej wszystkiego dobrego ;)" - pisze z kolei Dota.

Pod naszą relacją z finału "Mam talent" znalazło się ponad 1100 komentarzy.

Zobacz finałowy występ Magdy Welc:

Przy okazji chcielibyśmy zauważyć i podkreślić, że wspaniale zaśpiewała Kasia Sochacka, o czym mało się mówi:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: talenty | Mam Talent | Magdalena Welc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy