Eurowizja Junior 2019
Reklama

Viki Gabor na Eurowizję Junior 2019: Zobacz teledysk "Superhero"

Do sieci trafił teledysk "Superhero" Wiktorii Viki Gabor. To właśnie z tym utworem 12-latka będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji Junior w Gliwicach (24 listopada).

Do sieci trafił teledysk "Superhero" Wiktorii Viki Gabor. To właśnie z tym utworem 12-latka będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji Junior w Gliwicach (24 listopada).
Wiktoria Viki Gabor prezentuje teledysk "Superhero" /AKPA

Przypomnijmy, że tegoroczny konkurs Eurowizji Junior odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. To efekt wygranej Roksany Węgiel w ubiegłorocznej Eurowizji dla Dzieci z piosenką "Anyone I Want to Be" (posłuchaj!).

W tym roku Polskę reprezentować będzie 12-letnia Wiktoria Viki Gabor, wybrana przez jury i widzów w "Szansie na sukces".

Finalistka drugiej edycji "The Voice Kids" właśnie zaprezentowała teledysk do piosenki "Superhero".

Reklama

Klip został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem JESC 2019. Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production - twórcy teledysków "Lay Low" Roksany "Roxie" Węgiel (zobacz!) czy "Nie mów mi nie" Marty Gałuszewskiej (sprawdź!).

Zachwytów nie szczędzą również widzowie spoza Polski.

"Wygląda jak światowa gwiazda. Myślę, że Polska ponownie w tym roku jest jednym z najsilniejszych krajów" - to wpis fana z Albanii.

Życzenia kolejnej wygranej napływają także z m.in. Węgier, Holandii, Gruzji, Portugalii i Chorwacji.

Sprawdź tekst utworu "Superhero" w serwisie Tekściory.pl!

Autorami utworu są: Patryk KumórLanberry, którzy napisali tekst do wspomnianego utworu "Anyone I Want To Be" Roksany Węgiel - oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Za układy taneczne w klipie odpowiedzialni są tancerze Egurrola Dance Studio, pod przewodnictwem choreografa Artura Golca.

Viki Gabor jest obywatelką świata - urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce, w Nowej Hucie. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Jak mówi sama Viki, talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Podobno wdała się w tatę, który tak jak ona lubi nowoczesne brzmienia.

W drugiej edycji "The Voice Kids" trafiła do drużyny Tomsona i Barona i dotarła aż do finału. W ostatnim odcinku na żywo wykonała swój singel "Time", który stał się sporym przebojem (ponad 2,5 mln odsłon).

Sprawdź tekst utworu "Time" w serwisie Tekściory.pl!

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior w Gliwicach poprowadzą Roksana Węgiel (dodatkowo ogłoszono ją ambasadorką tegorocznej edycji) oraz prezenterzy TVP znani z m.in. "Pytania na śniadanie": Ida NowakowskaAleksander Sikora.


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy