Reklama

"The Voice Of Poland" wróci na antenę?

Wszystko wskazuje na to, że w wiosennej ramówce znajdzie się miejsce na "The Voice Of Poland 2". Tyle że z całkowicie odmienionym składem jurorskim. Kto powinien się w nim znaleźć? Głosujcie w naszej ankiecie!

Z informacji opublikowanych przez serwis Wirtualnemedia.pl wynika, że szansa na powrót polskiej edycji "The Voice" są bardzo duże. Firma Rochstar już zaczęła przygotowania do produkcji show.

Reklama

Co więcej, na oficjalnym facebookowym profilu "The Voice Of Poland" pojawiły się informacje na temat castingu, który odbędzie się 15 grudnia w Warszawie.

"Zastanawiamy się. To jeden z rozważanych formatów" - powiedział Wirtualnym Mediom prezes TVP, Juliusz Braun, który wcześniej - po awanturze związanej z udziałem Nergala - stanowczo deklarował zdjęcie "Voice'a" z anteny. Teraz Braun tłumaczy się, że chodziło mu jedynie o jesienną ramówkę.

Dyrektor programowy TVP2, Jerzy Kapuściński, poinformował, że w drugiej edycji na pewno zmienią się wszyscy jurorzy. Zatem na obrotowych fotelach nie zobaczymy już Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Adama "Nergala" Darskiego.

Dodajmy, że pierwsza polska edycja "The Voice" notowała bardzo słabe wyniki oglądalności (nawet poniżej 2 mln w najlepszym czasie antenowym). Format ma jednak duży potencjał - na Wyspach i w USA cieszy się ogromną popularnością.

Kto powinien zasiąść w jury "The Voice Of Poland 2"? Oto garść kandydatur - głosujcie!

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto | The Voice Of Poland | The Voice | jury | ankieta | „The Voice of Poland”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje