Reklama

"Teksty Feel to dramat!"

Janusz Radek broni zespołu Feel i... krytykuje go za grafomańskie teksty piosenek.

- Piotrka Kupichę pamiętam jeszcze sprzed dziesięciu lat, z zespołu Sami i ich przeboju lata. Facet przez te dziesięć lat ciężko pracował na swój sukces. Akurat teraz wystrzeliło. Jedyna rzecz, jaka mi przeszkadza, to że nie rozumiem o czym on śpiewa. To są jakieś sms-owe teksty - mówi Radek w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

Wokalista podkreśla, że od wielu znajomych słyszał o pracowitości Kupichy, która pozwoliła mu dotrzeć na szczyt. Jednak teksty utworów Feel uważa za psucie języka.

- "Zabawnie tak oddychać przez słomkę różową". To jest jakiś dramat. Dbajmy o język. Przecież to się obróci przeciwko niemu. Piotrek fajnie śpiewa, ma kawał głosu. Uważam, że to bardzo ciekawy wokalista. Feel robi muzykę, która sprawdza się przy graniu na komputerze, przy jeździe taksówką, wstawaniu z łóżka i przy innych czynnościach fizjologicznych też się pewnie sprawdza. I nie ma żadnego problemu - uważa Radek.

Artyście nie podoba się podejście niektórych krytyków Feel.

- Ci, którzy robią popową muzykę, jak Feel czy Doda, są atakowani przez masy gadających głów, że to papka, g**no. Ja uważam, że jeżeli są odbiorcy, którzy przychodzą na ich koncerty, to jest to w porządku - podkreśla wokalista.

Przeczytaj cały wywiad z Januszem Radkiem.

Zarówno Janusz Radek jak i zespół Feel są nominowani do tegorocznych Superjedynek. Głosy na swoich faworytów we wszystkich pięciu kategoriach Superjedynek możecie oddawać na oficjalnej stronie konkursu. Głosowanie potrwa do 12 czerwca, a 14 czerwca odbędzie się finał plebiscytu - koncert podczas drugiego dnia 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w którym zaśpiewają wszyscy nominowani wykonawcy.

Organizatorami tegorocznych Superjedynek są: TVP1, portal INTERIA.PL, tygodnik "Super TV" i radio RMF FM.

Sprawdź nasz raport specjalny o Superjedynkach.

Zobacz teledyski Janusza RadkaFeel na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dramaty | wokalista | tekst | Janusz | Radek | muzyka | dramat | teksty | Feel | Janusz Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje