Reklama

Tatiana Okupnik i wielkanocny sos jej babci

Piosenkarka Tatiana Okupnik bardzo lubi Wielkanoc, ponieważ może spotkać się z bliskimi i zjeść pyszne dania przyrządzone przez babcię. Jurorka "X Factor" najbardziej lubi sos z marynowanymi pieczarkami. Jak mówi, można jeść do wszystkiego.

Tatiana Okupnik zdradziła w rozmowie z PAP Life, że Wielkanoc kojarzy się jej przede wszystkim z dobrym jedzeniem.

Reklama

"Pamiętam wysiłki moich babć, które genialnie przygotowywały święta jeszcze w czasach, w których trudno było dostać szynkę. Dawniej, gdy można było dostać banany lub pomarańcze, to czasem pojawiały się właśnie na Wielkanoc" - mówi Tatiana Okupnik i wspomina wielkanocny specjał, który do dziś jest jej największym przysmakiem.

"Pamiętam też genialny sos mojej babci z pieczarkami marynowanymi i szczypiorkiem. Szczypiorku na co dzień nie lubię, ale w tym sosie w ogóle mi nie przeszkadza. Od niedawna babcia urozmaiciła go kaparami i jest po prostu genialny. Wszystko można z nim jeść" - opowiada piosenkarka.

Gwiazda zdradziła także, że tegoroczne święta będą inne niż zwykle, ponieważ czeka ją sporo pracy w związku z płytą "Blizna", która niedawno ukazała się na rynku oraz z programem "X Factor", który niebawem rusza z odcinkami na żywo.

"W poniedziałek Wielkanocny będę w podróży. W tym roku symbolicznie będę obchodzić święta. Najważniejszy jest jednak czas spędzony z bliskimi, więc na szczęście przed tym, jak ruszymy na żywo z programem 'X Factor', będę mogła spędzić czas z najbliższą mojemu sercu osobą" - powiedziała Tatiana Okupnik, która w 2013 roku wyszła za mąż.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Tatiany Okupnik na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lubi | Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje