Reklama

Tak jak Fergie

Kolejny po Fergie członek zespołu The Black Eyed Peas sprawdzi się jako solowy artysta. Tym razem będzie to lider grupy, will.i.am.

Pierwszy solowy album will.i.ama, zatytułowany "Songs About Girls" ukaże się 25 września. Promuje go klubowy singel "I Got It From My Mama".

Reklama

Artysta zapowiada swoją płytę jako autobiograficzny concept-album:

"Wszystkie piosenki opowiadają o zakochiwaniu się, odkochiwaniu się, próbach ponownego zakochania się, niszczeniu miłości i ponownym rozpoczynaniu całej sytuacji. Ta podróż czyni album wyjątkowym".

Na płytę will.i.am zaprosił tylko jednego gościa, rapera Snoop Dogga, który występuje w nagraniu "Donque".

Lider The Black Eyed Peas zrealizował już osiem klipów, które złożyły się na - jak mówi gwiazda - film o robieniu filmu. Będzie on dołączony do płyty.

Niektóre nowe utwory rapera, będzie można usłyszeć już na zbliżającej się światowej trasie koncertowej jego zespołu. Tournee rozpocznie się 4 września w Izraelu i pominie Stany Zjednoczone.

"Nie mamy nowej płyty, a Ameryka jest dziwna pod tym względem. Jeśli nie masz nic na rynku, to fani nie pojawiają się" - tłumaczy will.i.am.

Artysta, który ma na koncie produkcję powrotnych albumów Michaela Jacksona, Whitney Houston oraz Chrisa Browna mówi, że jest już w połowie prac nad premierowymi piosenkami The Black Eyed Peas.

Nowy album zespołu wyjdzie najwcześniej w pierwszym kwartale 2008 roku.

Zobacz teledyski The Black Eyed Peas na stronach INTERIA.PL!

Billboard

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Black | Artysta | The Black Eyed Peas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje