Reklama

Spice Girls: Ujawniono pierwsze nagrania

Wszyscy fani pochodzącej z Wielkiej Brytanii żeńskiej grupy Spice Girls już wkrótce będą mogli zapoznać się z dwoma piosenkami nagranymi przez nią, jeszcze zanim trafiła na szczyty list przebojów. Na ich ujawnienie zgodził się kompozytor obu utworów Alan Glass.

Glass pracował ze Spice Girls przez cztery miesiące, jeszcze zanim zostały wielkimi gwiazdami. W tym okresie, gdy występowały jako kwintet, Pikantne Dziewczyny nagrały kilka utworów w należącym do niego studiu.

Reklama

"W tych nagraniach pokazały, że są prawdziwymi wokalistkami. Wiem, że teraz modne stało się krytykowanie Spice Girls, jednak ja jestem dla nich pełen uznania. Zaczynały karierę jako piosenkarki pop i powinny to robić dalej. Mała zmiana stylu nie wyszła im na dobre, ale wierzę, że następna próba będzie bardziej udana. Nie powinny zwracać uwagi na panujące mody, ale skupić się na swoim talencie" - powiedział autor ujawnionych piosenek.

Alan Glass, oprócz pracy ze Spice Girls, ma na swym koncie sukcesy odniesione razem z Arethą Franklin, Georgem Bensonem, Kennym G i grupą Lighthouse Family.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | nagrania | spice | Girls

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje