Reklama

Reklama

Skandalista Kanye West przed pocałunkiem Madonny i Britney

Opublikowano listę najbardziej szalonych wydarzeń w historii ceremonii MTV Video Music Awards.

W zestawieniu opublikowanym przez serwis Entertainment Weekly obyło się bez niespodzianek. Na szczycie listy "MTV Video Music Awards Wildest Moments" znalazło się niesławne wtargnięcie Kanye Westa na scenę w 2009 roku.

Przypomnijmy, że raper gwałtownie zaprotestował przeciwko przyznaniu piosenkarce country Taylor Swift nagrody za "najlepszy kobiecy teledysk". Kanye West uważał bowiem, że nagroda powinna trafić do Beyonce, o czym postanowił zakomunikować całemu światu.

Już po fakcie skompromitowany raper bił się w pierś i przepraszał Taylor Swift za niegodny dżentelmena czyn, który o mały włos nie doprowadził młodej piosenkarki do łez.

Reklama

Tuż za wyskokiem Kanyego Westa znalazł się kontrowersyjny pocałunek Madonny i Britney Spears podczas ceremonii MTV Video Music Awards w 2003 roku.

W pierwszej dziesiątce zestawienia "Najbardziej szalonych wydarzeń MTV Video Music Awards" znalazły się jeszcze m.in. występ Lady Gagi jako męskie alter ego o imieniu Jo Calderon, Beyonce chwaląca się podczas ceremonii w 2011 roku ciążowym brzuszkiem czy występ Britney Spears z żywmy wężem w 2001 roku.

Zobaczmy to jeszcze raz: Kanye West rujnuje wieczór Taylor Swift:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL