Reklama

Rihanna trafiła do szpitala. Za dużo imprezuje?

Wyczerpana i odwodniona Rihanna trafiła do szpitala w Nowym Jorku. Zmęczenie pracą? Bynajmniej, wokalistka została hospitalizowana po całonocnej zabawie podczas najbardziej prestiżowej imprezy modowej na świecie - MET Gala 2012.

Po krótkiej wizycie w nowojorskim ośrodku medycznym, Rihanna została zwolniona do domu, po czym od razu poleciała do Los Angeles.

Reklama

Rihanna sama poinformowała o zdarzeniu, umieszczając swoje zdjęcia z pobytu w szpitalu na Twitterze. Na fotografii widać rękę wokalistki z podłączoną kroplówka.

Oprócz całonocnej zabawy podczas tegorocznego Met Costume Institute Gala w Nowym Jorku, na której pojawiła się cała plejada gwiazd, przyczyną zasłabnięcia Rihanny mogą być katorżnicze treningi pod okiem Harleya Pasternaka.

"Rihanna wygląda teraz niesamowicie. Ułożyłem dla niej program ćwiczeń, które trwają po 25-minut każdego dnia i składają się z 5 mini treningów. Robi je przez pięć dni w tygodniu, gdziekolwiek by nie była na świecie" - mówi osobisty trener gwiazdy pop i autor książki "Dieta pięciu czynników".

Dodatkowo, jeden z trenerów współpracujących z Pasternakiem podróżuje z Rihanną, by na co dzień ćwiczyła pod okiem specjalisty. Piosenkarka nie ma wytchnienia od pracy nad swoją sylwetka nawet w święta. Nic dziwnego, że gwiazda pop utrzymuje tak świetną figurę, ale nie ma się też czemu dziwić, że przy takim tempie życia jej organizm odmawia posłuszeństwa.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihannie | trafiło | trafiona | Rihanna | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje