Reklama

Reklama

Rihanna "największą inspiracją" do nauki angielskiego

Gwiazda pop Rihanna trafiła na szczyt kolejnego zestawienia. Tym razem uznano ją za... "największą inspirację" do podjęcia nauki języka angielskiego. Ankietowani przyznali, że uczęszczają na kurs językowy, by zrozumieć, o czym śpiewa piosenkarka.

"Rihanna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek, jej nagrania dominują na listach przebojów, więc to naturalne, że osoby, które nie mówią po angielsku chcą zrozumieć, o czym ona śpiewa" - skomentował wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów Kaplan International Colleges Rodrigo Alencar, prowadzący witrynę RihannaDaily.

"Teksty piosenek Rihanny są chwytliwe i dodatkowo wielu słuchaczy się z nimi identyfikuje" - dodał Alencar.

Barbadoska supergwiazda, zdobywając 10 proc. głosów, pokonała w ankiecie tak popularnych wykonawców, jak Katy Perry, Beyonce i Eminem.

Reklama

Ogółem aż 52 proc. ankietowanych przyznało, że do podjęcia kursu językowego zachęciły ich gwiazdy show-biznesu i chęć zrozumienia, o czym na ich temat piszą zagraniczne portale plotkarskie.

Kiedyś było podobnie. Naukę angielskiego zaczynało się od "She Loves You" The Beatles, albo "Satisfaction" The Rolling Stones...

Sprawdź teksty i tłumaczenia piosenek Rihanny w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL