Reklama

Right Said Fred odrzuceni przez Wielką Brytanię

Członkowie grupy Right Said Fred, która na początku lat 90. zasłynęła przebojami "I'm Too Sexy" i "Deeply Dippy", uważają, że zostali całkowicie odrzuceni przez brytyjski przemysł muzyczny. Aby znaleźć wydawcę swego nowego albumu musieli przeprowadzić się do Niemiec.

Richard i Fred Fairbrassowie twierdzą, że choć sprzedali już w sumie 20 milionów egzemplarzy swych płyt, to w Wielkiej Brytanii nie ma dla nich miejsca, a szefowie tamtejszych wytworni nawet nie chcieli wysłuchać ich nowego materiału.

Efektem jest decyzja, że wydawcą nowego dzieła Right Said Fred będzie niemiecki koncern BMG. Bossowie wytwórni zaryzykowali i zwróciło im się to z nawiązką. Singel "You're My Mate" promujący płytę od razu dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Niemczech.

"Pojechaliśmy do Niemiec, bo nie mogliśmy podpisać żadnego kontraktu w Wielkiej Brytanii. Nikt tam nawet nie chciał słuchać naszych taśm demo. To było dla nas bardzo obraźliwe. Dlatego nie mieliśmy żadnych skrupułów i przenieśliśmy się do Niemiec" - powiedział mocno rozżalony Richard Fairbrass.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Niemiec | Said | Fred
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy