Partner Bobbi Kristiny: "Mam nadzieję, że wkrótce się z nią zobaczę"

Nick Gordon, partner przebywającej w śpiączce Bobbi Kristiny Brown, wierzy, że wkrótce zobaczy się ze swoją ukochaną. Mężczyznę z dala od szpitala trzyma rodzina córki Whitney Houston.

Przypomnijmy, że 31 stycznia Bobbi Kristina została znaleziona nieprzytomna w wannie, leżąc głową w dół. Po pogotowie zadzwonił jej partner, Nick Gordon. 21-latka została przewieziona do szpitala i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Reklama

W mediach pojawiły się informacje, jakoby lekarze orzekli stan śmierci mózgowej i oznajmili rodzinie, że nie są w stanie pomóc Bobbi Kristinie. Źródła donosiły, że córka Whitney HoustonBobby'ego Browna zostanie odłączona od aparatury 11 lutego, w dniu śmierci swojej mamy.

Do tego nie doszło, za to w mediach pojawiły się nowe informacje, z których wynika, że nieoczekiwanie stan Bobbi Kristiny się poprawia.

W szpitalu niemal codziennie pojawia się Bobby Brown i inni członkowie najbliższej rodziny. Według niektórych źródeł Nickowi Gordonowi wydano nieoficjalny zakaz zbliżania się do jego partnerki. Status związku Nicka i Bobbi nie jest do końca jasny; sama Kristina mówiła o Gordonie jako o mężu. Część rodziny Whitney Houston od początku była przeciwna ich związkowi - wszystko to m.in. dlatego, że Nick Gordon był tak naprawdę pasierbem wokalistki. Gwiazda przyjęła pochodzącego z patologicznej rodziny Gordona do swojego domu, gdy ten był jeszcze dzieckiem. Choć Whitney Houston nigdy oficjalnie go nie adoptowała, to chłopak był taktowany jak członek rodziny. Stąd wiele osób zarzuciło Bobbi Kristinie Brown, że związała się z "bratem".

Nick Gordon za pośrednictwem swoich przedstawicieli opublikował oświadczenie, w którym zdementował pogłoski, że zamierza podjąć prawne działania, mające mu umożliwić wizyty w szpitalu u Bobbi Kristiny.

"Jego jedyną troską jest wyzdrowienie Bobbi Kristiny. Wciąż się o nią modli i ma nadzieję, że wkrótce znów z nią będzie" - czytamy.

Dodajmy, że równolegle policja prowadzi śledztwo w sprawie przyczyn wypadku Bobbi Kristiny. Jak się okazuje, jej związek z Nickiem Gordonem był bardzo burzliwy - na tydzień przed zdarzeniem funkcjonariusze zostali wezwani do domu pary, zaalarmowani przez sąsiadów, którzy słyszeli odgłosy bójki.

Modlitwy w intencji córki Whitney Houston:

CNN Newsource/x-news

Dowiedz się więcej na temat: bobbi kristina

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje