Reklama

Reklama

Nosowska drugi tydzień szczycie

Szósty solowy album Katarzyny Nosowskiej, przewrotnie zatytułowany "8", ponownie znalazł się na 1. miejscu cotygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Produkcją albumu zajął się Marcin Bors, za muzykę odpowiada Marcin Macuk. Teksty są oczywiście autorstwa samej wokalistki. Na singla wybrano utwór "Nomada" - zobacz klip:

"To wręcz nieprzyzwoite tak się nie mylić przez całą karierę jak ona. Katarzyna Nosowska nie musi nic nikomu udowadniać, a jednak wciąż to robi. '8' to kolejne bezbłędne dzieło polskiej wokalistki numer jeden" - czytaj naszą recenzję.

2. miejsce polskiej listy to Leszek Możdżer z płytą "Kaczmarek by Możdżer", na której, jak można się domyślić, Leszek Możdżer przedstawia własne interpretacje utworów Jana A. P. Kaczmarka. Powrót do czołówki longplay zawdzięcza promocji w sieci sklepów multimedialnych.

Reklama

Podium uzupełnia najwyżej notowana w tym tygodniu nowość - album "Cztery i pół" Łony i Webbera. Płyta duetu rapersko-producenckiego promowana była singlami "Nie pytaj nas" i "To nic nie znaczy".

Kolejne nowości znalazły się na miejscach 7. i 13. Mowa o "Grace For Drowning" Stevena Wilsona i "Nights For Hunters" Tori Amos.

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy