Reklama

Najlepsze cytaty 2008

Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

O.S.T.R. o "piosenkarce":

Reklama

- W Polsce nie ma masowej sprzedaży płyt. Mówimy tutaj o tym, że jest publiczność, która śledzi nie muzykę tych ludzi, tylko wartość seksualną. Umówmy się, że taka osoba powinna jasno powiedzieć, że nie jest piosenkarką. Tylko od czasu do czasu pojawia się na rozkładówce "Playboy'a", bierze za to kasę. Robi jeszcze jakieś tutti-frutti show w telewizji z pokazywaniem cycków po 23. Jest już jedna Paris Hilton. Dlaczego nie możemy mieć następnej? Tak jest z wieloma artystami, którzy nie potrafią sobie powiedzieć: "Kurde, nie nadaję się do tego. A wszystko, co zarobiłam, to na swoim biuście".

Piotr Rubik o dziennikarzach i mediach:

- W przeszłości Robert Leszczyński był dość krytycznie nastawiony do mojej muzyki, mimo że się znamy, szanujemy. To jest dla mnie duży powód do satysfakcji, że ludzie, którzy na co dzień robią i cenią zupełnie inną muzykę, przekonali się do tego, co im zaproponowałem. Robert Leszczyński potrafił otwarcie powiedzieć, że to mu się spodobało i mimo że wcześniej był na nie, teraz jest na tak. Często zdarza się tak, że spotykam dziennikarzy, którym moja muzyka się nie podoba i dziwią się, że ja do nich podchodzę i z nimi rozmawiam bez żadnej złości czy żalu. To jest najlepszy sposób, żeby zmienić o kimś myślenie. Zobaczyć, jaki ten człowiek jest naprawdę. Ja potrafię uszanować to, że ktoś ma odmienne zdanie.

Justyna Steczkowska również o dziennikarzach i mediach:

- Wiem, co jest dla mnie w życiu najważniejsze. Nic nie przebije tego, jak bardzo kocham swoje dzieci i swoją rodzinę. Nawet - przepraszam - głupie media. Nie mówię oczywiście o wszystkich mediach. Ale o tych, które non stop starają się mnie przyłapać na jakimś romansie, który nie istnieje. Nie udało im się zniszczyć mojego szczęścia przez 10 lat, a zwłaszcza przez kilka ostatnich, kiedy to wszystko tak bardzo się zmieniło. Wiem, co jest dla mnie ważne, co jest mniej ważne i co jest zupełnie nieważne.

Łukasz Zagrobelny przed występem na festiwalu w Opolu:

- Czym zaskoczę publiczność? Ściągnę spodnie!

Ewelina Flinta o fenomenie programów telewizyjnych z udziałem celebrities:

- Ludzie lubią oglądać swoich ulubieńców, którzy zmagają się w innych konkurencjach. Ale są też tacy, którzy czekają, aż komuś się noga powinie. Chyba jednak to jest zwykła ciekawość ludzi, jak te gwiazdy poradzą sobie z nowym zadaniem.

Sascha Pierro (Marquess) też o fenomenie, ale telewizyjnych konkursów talentów:

- Mam mieszane uczucia odnośnie tego typu programów. Nie podoba mi się, kiedy cztery osoby siedzą przy jednym stoliku, są to zazwyczaj producenci muzyczni lub ludzie z wytwórni płytowych, i mówią komuś: "Wygrałeś i jesteś gwiazdą". Nie podoba mi się to, bo przecież nie można zostać muzyczną gwiazdą, występując w programie telewizyjnym! Gwiazdą zostaje się po latach ciężkiej pracy, a nie poprzez jeden program telewizyjny. Jak później wygląda kariera tych gwiazd? Wygrywają show, wydają jeden singel, który trafia czasami na szczyt listy przebojów. Drugi singel nie radzi sobie już tak dobrze, płyta w ogóle się nie sprzedaje... A ludzie zajmują się kolejną edycją konkursu i czekają na kolejną "gwiazdę".

Tola Szlagowska (Blog 27) o sprawach ostatecznych:

- Dla mnie śmierć po prostu istnieje, tak samo jak na przykład miłość. Jak o tym pamiętam, jest mi łatwiej, przestaję się dołować i myślę: "Wake up, leave the shit behind...", i po prostu wystarczy coś zrobić, żeby było fajnie, zrobić to, czego się naprawdę chce i o czym się marzy.

Alicja Boratyn o ostatecznym odejściu z Blog 27:

- Z zespołu odeszłam, gdyż nie czułam się w tym swobodnie. Ja to traktowałam jako dobrą zabawę, choć oczywiście było to też duże doświadczenie, nauka i wiele z tego wyniosłam. Jednak, jeśli mam możliwość i jestem na tyle odważna, żeby zrobić coś swojego, to postanowiłam tego spróbować.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje