Reklama

Reklama

Kombii: Różne odcienie miłości

- Każdy z tych dziesięciu numerów traktuje o miłości - przyznał w wywiadzie dla INTERIA.PL Grzegorz Skawiński, lider grupy Kombii. Nic dziwnego, skoro tytuł nowej płyty zespołu to "O miłości".

Album ukazał się 28 maja, a do promocji wybrano singel "Gdzie jesteś dziś". Teledysk do tej piosenki utrzymuje się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych klipów na stronach INTERIA.PL.

- To bardzo taneczna piosenka - opowiada nam Grzegorz Skawiński i dodaje - ale cała płyta jest bardzo zróżnicowana. To bardzo taneczny i nowoczesny utwór. Jest też trochę smutny i nostalgiczny. Opowiada o byłej miłości i wspomnieniach.

- Płyta jest bardzo zdecydowana, wyrazista. Nie boimy się nowych środków wyrazu - przyznaje muzyk.

Jego zdaniem, Kombii sięga zarówno po popową, jak i rockową stylistykę. - Jest tu sporo elektroniki i nowoczesnych brzmień, ale nie odcinamy się od swoich korzeni. Materiał jest bardzo świeży, nowoczesny, a jednocześnie doskonale słychać, że jest to Kombii. Nowe Kombii jest bardzo otwarte na świat. Słychać, że znamy nagrania współczesnej muzyki popowej i rockowej - zapewnił w wywiadzie Skawiński.

Reklama

O nowych utworach lider Kombii mówi tak: - Myślę, że będą lepsze od tych z płyty "Ślad". Mieliśmy trzy lata przerwy, był czas by pewne rzeczy przemyśleć.

Na płycie pojawił się nowy muzyk, perkusista Adam Tkaczyk, który zastąpił współzałożyciela pierwszego wcielenia Kombi Jana Plutę. - To nowy, młody człowiek, który wniósł do zespołu dużo świeżej krwi - komplementuje nowego muzyka lider Kombii.

Zobacz teledyski Kombii na stronach INTERIA.PL:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy