Reklama

Ich Troje: 200% normy

Członkowie grupy Ich Troje starają się maksymalnie wykorzystać fakt, że ich płyta "Ad.4" od momentu premiery prawie bez przerwy jest najlepiej sprzedającym się albumem w naszym kraju. 9 września swą premierę telewizyjną będzie miał teledysk do piosenki "Razem, a jednak osobno", a miesiąc później poznamy już kolejny wideoklip zespołu.

Jako czwarty, album "Ad.4" promować będzie singel "Wypijmy za to". Powstał on właściwie jeszcze zanim do stacji telewizyjnych trafiła taśma z klipem do utworu "Razem, a jednak osobno". Zespół jest bardzo zapracowany, ale dzięki sporej ilości koncertów wciąż podnosi swoją popularność, a to przekłada się na liczbę sprzedanych płyt.

Ich ostatnie dzieło osiągnęło już nakład 470 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, a biorąc pod uwagę, że w zestawieniu najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów znajdują się w sumie trzy płyty Ich Troje można spokojnie powiedzieć, że jest to jeden z największych, jeśli nie największy komercyjny sukces na polskim rynku muzycznym.

Reklama

Przy okazji zapraszamy wszystkich na koncert zespołu w Kielcach. Grupa wystąpi 13 września na stadionie klubu sportowego Korona Kielce a patronem imprezy jest m.in. INTERIA.PL.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy