Reklama

Reklama

Hear'Say: Rozpadną się jako następni?

Gdy sprawdziły się październikowe przewidywania angielskich bukmacherów na temat dalszych losów popularnej grupy Steps, o to, co wydarzy się z ich idolami, powinni niepokoić się wielbiciele grup Hear'Say i A1. Według znawców brytyjskiego rynku muzycznego, największe szanse na zakończenie działalności w najbliższym czasie ma ten pierwszy zespół, zwycięzca programu "Popstars".

W październiku członkowie grupy Hear'Say, która powstała w wyniku castingu przeprowadzonego na potrzeby programu telewizyjnego "Popstars", znajdowali się w rankingu kandydatów do zakończenia działalności na trzecim miejscu, tuż za Steps i A1. Obecnie awansowali na miejsce pierwsze.

Według bukmacherów zespół nie ma szans dotrwać do końca 2002 roku. Tym bardziej, że jego druga płyta zatytułowana "Everybody", wydana na początku grudnia, nie zdołała przebić się nawet do pierwszej dziesiątki brytyjskiej listy przebojów. W tej sytuacji znawcy nie wróżą Hear'Say "długiego żywota".

Reklama

Tymczasem na początku przyszłego roku program "Popstars" pojawi się także w naszym kraju. Pod nazwą "Idol" prezentować go będzie telewizja Polsat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL