Reklama

Reklama

Feel po raz trzeci

Zwycięzcy tegorocznego festiwalu w Sopocie nie zwalniają tempa - debiutancki album "Feel" po raz trzeci z rzędu znalazł się na szczycie najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Na 2. miejsce (z 9.) awansował włoski tenor Andrea Bocelli ze składanką przebojów "Vivere - The Best Of". O jedno oczko zepchnął grupę Raz, Dwa, Trzy z ich wersjami piosenek Wojciecha Młynarskiego.

W ścisłej czołówce nadal znajduje się płyta "Autor" (spadek z 3. na 5.) grupy Strachy Na Lachy, zawierająca piosenki innego cenionego tekściarza i wokalisty - Jacka Kaczmarskiego.

Swoje pozycje wyraźnie poprawiły dwie kompilacje: "No. 1" (z 8. na 4.) i "Siesta 3 - Muzyka świata - prezentuje Marcin Kydryński" (z 19. na 7.).

W tym tygodniu najwyższą nowością na liście OLiS - na miejscu 14. - jest płyta "Alone Together" rockowej grupy Quidam. W niektórych recenzjach ten album jest już wymieniany wśród poważnych kandydatów do tytułu "rockowej płyty roku". Dodajmy, że Quidam ma swój profil w naszym serwisie Muzzo.pl.

Reklama

Dwa miejsca niżej zadebiutowała składanka z popularnej serii "Top Kids 11".

Tuż poza Top 20 na liście pojawiły się solowy album Eddiego Veddera z Pearl Jam (muzyka z filmu "Into The Wild", 23.) i nowa płyta wokalistki Alicii Keys ("As I Am", 25.).

Wygląda na to, że w Polsce furory nie zrobi powrotna płyta Britney Spears. "Blackout" po debiucie na 24. miejscu spada aż o 10 pozycji.

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

Zobacz teledyski grupy Feel na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: muzyka | Feel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy