Reklama

Edyta Górniak, wulkaniczny piasek i klify

Zakończono zdjęcia do teledysku "Teraz tu", nowego przeboju Edyty Górniak.

"Kilka dni temu powróciła wraz z ekipą produkcyjną z Madery, na której realizowany był film. Portugalska wyspa słynie z wulkanicznego piasku i z niezwykłej urody nadmorskich klifów" - czytamy na oficjalnej stronie wokalistki.

Reklama

Teledysk do piosenki "Teraz tu" ma być gotowy już wkrótce.

Edyta Górniak po raz pierwszy nowy utwór zaprezentowała na żywo podczas sylwestrowego koncertu we Wrocławiu. Radiowa premiera piosenki odbyła się 26 stycznia na antenie RMF FM.

"Zależy mi na tym, żeby na tej płycie pójść w co najmniej trzy różne strony. Czekam jeszcze na kilka produkcji, które będą gotowe w przeciągu trzech miesięcy. Wtedy ostatecznie zdecyduję, który repertuar nagram na czysto. Na razie nagrałam parę wersji demo, żeby usłyszeć pełen potencjał tych piosenek" - mówiła na początku marca Edyta w rozmowie z RMF FM.

Na razie nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat oczekiwanej płyty Górniak. Wiadomo jedynie, że album ma pojawić się w tym roku.

Studyjną dyskografię Górniak zamyka płyta "E-K-G" z października 2007 roku. Rok później Edyta zaśpiewała przebój "To nie tak jak myślisz" promujący film "To nie tak jak myślisz, kotku" Sławomira Kryńskiego.

Posłuchaj radiowej wersji "Teraz tu":


Czytaj także:

Edyta Górniak: Teraz tu

Edyta Górniak zwolniła menedżerkę

Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | klify | Edyta Gorniak | piosenka | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje