Reklama

Dziewczyny i taniec. Zobacz gorący klip!

W internecie można już obejrzeć najnowszy klip duetu Kalwi & Remi do utworu "Kiss". Jak to bywa w przypadku teledysków DJ-ów, nie zabrakło w nim atrakcyjnych dziewczyn.

"Klub na światowym poziomie, lasery, euforia tłumu, wizualizacje, bardzo energetyczne brzmienie, mikrofon w dłoni pięknej wokalistki o zmysłowym głosie, a za konsoletą najpopularniejszy DJ-ski duet w Polsce Kalwi & Remi" - w ten skrótowy sposób wydawca reklamuje najnowszy klip "Kiss".

Reklama

A co o teledysku mają do powiedzenia jego główni - poza modelkami - bohaterowie?

"Tym razem postanowiliśmy zabrać wszystkich do miejsca, w którym czujemy się jak ryby w wodzie, czyli na klubową imprezę" - komentują Kalwi & Remi.

"Bardzo zależało nam na tym, aby przekazać prawdziwy, niesamowity klimat, jaki panuje w klubie. Stąd pomysł na realizację klipu w trakcie naszego rzeczywistego występu. Nie było pozowania, sztucznego tłumu i wymuszonych uśmiechów, za to dużo pozytywnej energii i spontanu" - twierdzą DJ-e.

"Zarówno miłośnicy klubowego grania, jak i kobiecych wdzięków nie poczują się zawiedzeni, ponieważ w klipie możemy podejrzeć przygotowania do imprezowej nocy wyjątkowo kuszących dziewczyn. Relaks w wannie, przymierzanie różnych kreacji, praktyczna, czyli skąpa bielizna i... resztę zobaczcie sami" - twórcy nie ustają w zachętach.

Zobacz teledysk Kalwi & Remi do utworu "Kiss":

Zobacz inne teledyski Kalwi & Remi na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | taniec | dziewczyny | Kalwi & Remi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama