Reklama

Doda zasłabła na koncercie!

Podczas koncertu na warszawskim Bemowie piosenkarka osuwa się na ziemię!

Szok! Tego nikt się nie spodziewał! Doda (24 l.), okaz zdrowia, zasłabła po sobotnim (10 maja) koncercie w Warszawie. Przerażeni fani jeszcze nigdy nie widzieli jej w takim stanie! - donosi "Super Express".

Reklama

Warszawa, Bemowo, godzina 21.30. Na scenie koncertu plenerowego tuż po występie grupy Feel pojawia się Doda. Jak zwykle ubrana w megaseksowne ciuchy - trudno domyślić się, że jest mocno osłabiona, cierpi na zapalenie krtani - czytamy w poniedziałkowym (12 maja) wydaniu gazety.

Już poprzedniego dnia z trudem uczestniczyła w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Zadziorna dotąd jurorka prawie się nie odzywała, miała gorączkę. Mimo to sama zdecydowała, że bez względu na samopoczucie wystąpi w sobotę.

Koncert największych przebojów piosenkarki trwa około godziny. Ale Doda, która na scenie zawsze daje z siebie wszystko, słabnie z minuty na minutę. Dzielnie jednak walczy ze słabością, żeby dotrwać do końca występu. Tuż po zejściu za kulisy rozgrywa się dramat. Gwiazda dostaje ataku duszności. Osuwa się na ziemię i blada jak papier mdleje! Bemowo zamiera z przerażenia - pisze "Super Express".

Menedżerowie gwiazdy natychmiast wzywają pogotowie ratunkowe. Sanitariusze niezwłocznie biorą się za ratowanie gwiazdy. Podają Dorocie tlen i zastrzyk na wzmocnienie. Zalecają odpoczynek i kurację w domu. Dzięki ich interwencji Dodzie udaje się dotrzeć do domu o własnych siłach, w towarzystwie brata Rafała i menedżerki. W najbliższym czasie będzie jednak musiała zwolnić tempo i zadbać o nadszarpnięte zdrowie.

"Doda była zmuszona przełożyć dzisiejszy koncert w Ostrowie Wielkopolskim na 24 maja i odwołać połowę zajęć w tym tygodniu. Musi wydobrzeć w domu i dopiero wtedy wróci do swoich zajęć" - mówi "Super Expressowi" menedżerka Maja Sablewska.

Złóż Dodzie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy na Wasze komentarze!

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | dodaj | zdrowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje