Reklama

Doda położyła imprezę

Nie milkną echa odwołanego koncertu Dody w wielkopolskim Odolanowie. Powodem były ponowne problemy z kręgosłupem wokalistki. Czekający na występ fani gwizdami przyjęli informację o odwołaniu koncertu.

W sobotę, 26 lipca, Doda trafiła do szpitala. Z powodu paraliżującego bólu kręgosłupa wezwano do niej karetkę. Dzień wcześniej do trzeciej nad ranem bawiła się razem z byłym mężem Radosławem Majdanem na tenisowym turnieju w Poznaniu.

Reklama

Przygotowania do występu w Odolanowie trwały w najlepsze - na scenie rozgrzewał się już zespół, ustawiono też wielki różowy tron. Jednak zaplanowany na godz. 21 występ się nie rozpoczął.

"Dopiero po 21 skontaktował się ze mną Rafał Rabczewski, brat Dody i jej menedżer. Powiedział, że Dorocie stało się coś z kręgosłupem i koncertu nie będzie" - relacjonuje "Faktowi" Barbara Łyczywek, dyrektorka odolanowskiego domu kultury.

"Doda miała być sobotnią gwiazdą. To nie był jej koncert, ale impreza z okazji Dni Odolanowa. Ludzie zjechali z całymi rodzinami, a ona położyła nam imprezę. Nie ma możliwości, że zagra tu innym razem. Miasta nie stać na to, by wyłożyć kolejne pieniądze na zorganizowanie sceny, nagłośnienia i świateł. Poza tym, co ona myśli? Że jak powiem, że Doda jedzie, to taka publiczność od razu się zleci?" - denerwuje się Barbara Łyczywek.

Maja Sablewska, menedżerka wokalistki, zaproponowała, żeby Doda wystąpiła dzień później, przed niedzielną gwiazdą Lady Pank. Dodaje, że to lekarze zdecydowali, że Doda nie może wystąpić. W szpitalu w Kaliszu udzielono jej pomocy ambulatoryjnej, choć dyżurny lekarz przyznaje, że nie było to nic poważnego.

Z kolei "Super Express" dramatyzuje, że Dodzie grozi paraliż.

"Zaniedbanie kręgosłupa grozi niedowładem obukończynowym. Inaczej mówiąc, pacjent, jeśli nie będzie dbał, oszczędzał się, któregoś dnia nie wstanie z krzesła" - komentuje dla kolorowego dziennika dr Wiesław Niesłuchowski z Poradni Rehabilitacji i Chorób Kręgosłupa Vigor w Warszawie.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | impreza | dodaj | występ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje