Reklama

Arka Noego nagrywa album z kolędami

Mimo niedawnych plotek o zawieszeniu działalności popularny zespół dziecięcy Arka Noego nadal działa - koncertuje i nagrywa. Kilka dni temu śpiewające dzieci weszły do studia nagraniowego w Wiśle, aby zarejestrować materiał na kolejny album. Tym razem będzie to jednak płyta z kolędami.

Materiał zamieszczony na płycie utrzymany będzie w charakterystycznym dla Arki Noego stylu i oprócz tradycyjnych polskich kolęd znajdą się na nim pastorałki napisane przez "dorosłych" członków zespołu. Album nie będzie dostępny w skalepach muzycznych. Zostanie wydany jako dodatek do świątecznego wydania jednego z dzienników. Którego? Zespół na razie nie chce ujawnić jego tytułu.

Reklama

Ze względu na pracę w studio grupa przełożyła swoje kolejne tournee po Stanach Zjednoczonych na przyszły rok.W pierwszej połowie grudnia zespół odbędzie natomiast trasę koncertową po polskich hospicjach. Jej zwieńczeniem będą dwa występy - w katowickim "Spodku" i poznańskiej "Arenie", gdzie chorzy będą dowożeni specjalnymi busami.

We wrześniu za to trafi do sklepów płyta "Live" grupy Kultura, której frontmanem w latach 80. był Darek Malejonek, obecnie współpracujący z Arką Noego, a na codzień grający z Houkiem i Maleo Reggae Rockers. Na albumie znajdzie się zapis koncertu, który zespół dał w zeszłym roku podczas festiwalu "Tam, gdzie biją źródła" w Nowym Targu. W składzie spośród oryginalnych członków zabrakło jedynie Roberta Brylewskiego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Arka Noego | Noe | arka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje