Reklama

Aguilera: Duże zmiany

Amerykańska gwiazda pop, Christina Aguilera zapowiada zmianę wizerunku, brzmienia oraz... karierę filmową.

Christina Aguilera postanowiła porzucić brzmienie retro oraz wizerunek, znane z jej ostatniego dwupłytowego albumu "Back To Basics". Artystka gromadzi teraz inspiracje na swój następny projekt, który według jej zapowiedzi będzie "kompletnie inny od ostatniego".

Reklama

Wokalistka nie chce jeszcze ujawniać szczegółów nowego stylu, ale obiecała, że będzie to jednopłytowy album.

Tymczasem Aguilera jest obecnie w trakcie czytania scenariuszy, ponieważ chce znaleźć dla siebie właściwą rolę, aby zadebiutować na dużym ekranie.

"Patrzę naprzód i chcę przenieść się do następnej formy tego, co według mojego odczucia jest innym twórczym ujściem. A będzie to aktorstwo" - wyznała wokalistka.

"To jest coś takiego, że kiedy zamierzam to zrobić, chcę zrobić to dobrze, więc ważne jest dla mnie wybranie naprawdę właściwej roli dla siebie" - podsumowuje.

Christina Aguilera ujawniła swoje plany chińskim dziennikarzom w poniedziałek 25 czerwca, na dzień przed swoim pierwszym koncertem w Chinach, w Szanghaju. Tylko wybrani zachodni artyści dostają pozwolenie na występy w tym kraju.

Azjatycka część jej trasy koncertowej potrwa do 6 lipca, po czym rozpocznie się ostatni, australijski etap, który zakończy tournee 3 sierpnia.

Natomiast w 2008 roku Aguilera otrzyma swoją własną gwiazdę na prestiżowym Hollywood Walk Of Fame.

Billboard

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gwiazda pop | Christina Aguilera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje