Trip - Patricia Kazadi

Trip
wykonawca
Patricia Kazadi
wytwórnia
EMI Music Poland
premiera
gatunek
Pop
3,1
Oceń
Głosy
20

O płycie

Debiut płytowy Patricii Kazadi, aktorki, wokalistki i prezenterki (ostatnio "X Factor"), mającej w dorobku współpracę z hiphopowcami i przedstawicielami sceny klubowej. Album jest zapisem podróży Patricii na przestrzeni lat 2011-2013. Główną inspiracją do stworzenia płyty była podróż do Indonezji.
"Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu" - mówiła.
Większość utworów to własne kompozycje Patricii. Połowa płyty zawiera teksty w języku angielskim, które również napisała sama Patricia. Druga połowa utworów śpiewana jest w języku polskim (teksty napisali m. in. Andrzej Piaseczny i Karolina Kozak). Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Poznaniu, Los Angeles, Paryżu i Zürychu. Do promocji wybrano utwór "Przerywam sen", będący efektem współpracy Patricii i Maury'ego, autora i producenta znanego m.in. z kooperacji z DJ Antoine (Maury współtworzył i pojawia się w roli wokalisty m.in. w przeboju "Ma Cherie").

Recenzja

29 maja 2013
Ocena:
Patricia Kazadi "Trip", EMI Music Polska
Najlepsze tematy