Time of My Life - Ronan Keating

Time of My Life
wykonawca
Ronan Keating
wytwórnia
Universal Music Polska
premiera
gatunek
Pop
2,2
Oceń
Głosy
6

O płycie

"Time of My Life" jest dziesiątym krążkiem w karierze irlandzkiego wokalisty, który ma na koncie ponad 20 milionów sprzedanych solowych płyt na całym świecie i ponad drugie tyle z zespołem Boyzone.

"'Time of My Life' to powrót do tego, w czym Keating jest najlepszy - autorskich, łapiących za serce piosenek. Ten album to swoisty hołd artysty dla swojej pierwszej i najważniejszej życiowej miłości - muzyki" - czytamy na stronie wytwórni.

"Większość mojego życia zarówno prywatnego jak i zawodowego spędziłem na uszczęśliwianiu i zadowalaniu innych, spełnianiu oczekiwań ludzi, przez co straciłem pewność siebie i siłę do po prostu bycia samym sobą. Przez ostatnie lata odbyłem niesamowitą podróż, która była najlepszą rzeczą, jaka mogła mi się przytrafić - nareszcie czuję się dobrze w swojej skórze i jestem szczerze szczęśliwy. Ten album jest odbiciem tego kim naprawdę i jestem i tego jaką muzykę chcę naprawdę tworzyć. Spędziłem nad nim ponad rok, ale dzięki temu mogłem przekazać najszczerszą część siebie" - komentował sam Keating.

Najlepsze tematy