A Street Between Sunrise And Sunset - Satellite

A Street Between Sunrise And Sunset
wykonawca
Satellite
wytwórnia
Metal Mind Productions
premiera
gatunek
Rock
liczba utworów
9
4,3
Oceń
Głosy
11

O płycie

Wojtek Szadkowski i Robert Amirian wspomagani przez Mirka Gila i Krzysia Palczewskiego powracają z nowym materiałem, tym razem pod nazwą Satellite. Klimatycznie płyta zbliżona jest do "Moonshine" Collage - przestrzenne, nastrojowe kompozycje, przemyślane aranżacje, charakterystyczne kontrasty, piękne, łagodne dźwięki nie pozbawione jednak siły i zdecydowania. Jest to z pewnością jedna z najważniejszych płyt rocka progresywnego w Polsce i nie tylko. Okładka została zaprojektowana przez Marka Wilkinsona, znanego ze współpracy z Marillion czy Fishem.
Dziewięć kompozycji nagrali: Robert Amirian (śpiew), Mirek Gil / Sarhan (gitary), Darek Lisowki / Krzysiek Palczewski (instrumenty klawiszowe), Piotr Żaczek / Przemek Zawadzki (gitara basowa), Wojtek Szadkowski (perkusja) oraz gościnnie: Maciek Meller (gitara), Zbyszek Bieniak (końcowa wokaliza w "On The Run"), Michał Kirmuć (programowanie bębnów w "Not Afraid").
Wszystkie teksty napisał Wojtek Szadkowski, jest on także autorem muzyki i aranżacji. Dodatkowe aranżacje - Darek Lisowski, Krzysiek Palczewski. Produkcją zajęli się Wojtek Szadkowski i Krzysiek Palczewski.

Lista utworów

 • Vol. 1

  1. 1.
   The Evening Wind
   12:45
  2. 2.
   On the Run
   14:51
  3. 3.
   Midnight Snow
   4:59
  4. 4.
   No Disgrace
   5:34
  5. 5.
   Not Afraid
   3:55
  6. 6.
   Now
   10:13
  7. 7.
   Fight
   4:29
  8. 8.
   A Street Between Sunrise and Sunset
   11:18
  9. 9.
   Children
   3:56
Najlepsze tematy