Reklama

Zestresowana Justyna Czernikiewicz w "Must Be The Music" (wideo)

Zobaczcie przedpremierowo fragment występu Justyny Czernikiewicz. Tak zestresowanej uczestniczki "Must Be The Music" dawno nie było.

Zachowanie 24-letniej Justyny Czernikiewicz (roztrzęsione ręce, grymas na twarzy) od razu rzuciło się w oczy jurorom "Must Be The Music": Korze, Piotrowi Roguckiemu, Elżbiecie Zapendowskiej i Adamowi Sztabie. Żadne z nich nie miało jednak świadomości, że jej występ, o mały włos, a nie doszedłby do skutku.

Reklama

Tuż przed wejściem na scenę Justyna tak bardzo się zestresowała, że poczuła się gorzej. Po krótkiej chwili odpoczynku wokalistka jednak doszła do siebie.

Wokalistka grupy Showbusiness w programie zaśpiewała piosenkę Lombardu "Taniec pingwina na szkle".

"Szalała w wielu bardziej i mniej znanych programach TV, otrzymała wiele nagród. Od najmłodszych lat jest pochłonięta muzyka i tańcem. Ulubione kapele: AC/DC, Queen, Kiss, Motorhead, Metallica" - czytamy o Justynie na oficjalnej stronie zespołu Showbusiness.

Posłuchaj Showbusiness w serwisie Muzzo.pl!

Czy jej występ spodobał się jurorom? Czy trema nie przekreśliła szans Justyny na przejście do kolejnego etapu programu? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę (6 kwietnia) o godz. 20.00 w Polsacie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Must be the Music | casting

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje