Reklama

Zestresowana Justyna Czernikiewicz w "Must Be The Music" (wideo)

Zobaczcie przedpremierowo fragment występu Justyny Czernikiewicz. Tak zestresowanej uczestniczki "Must Be The Music" dawno nie było.

Zachowanie 24-letniej Justyny Czernikiewicz (roztrzęsione ręce, grymas na twarzy) od razu rzuciło się w oczy jurorom "Must Be The Music": Korze, Piotrowi Roguckiemu, Elżbiecie Zapendowskiej i Adamowi Sztabie. Żadne z nich nie miało jednak świadomości, że jej występ, o mały włos, a nie doszedłby do skutku.

Tuż przed wejściem na scenę Justyna tak bardzo się zestresowała, że poczuła się gorzej. Po krótkiej chwili odpoczynku wokalistka jednak doszła do siebie.

Wokalistka grupy Showbusiness w programie zaśpiewała piosenkę Lombardu "Taniec pingwina na szkle".

Reklama

"Szalała w wielu bardziej i mniej znanych programach TV, otrzymała wiele nagród. Od najmłodszych lat jest pochłonięta muzyka i tańcem. Ulubione kapele: AC/DC, Queen, Kiss, Motorhead, Metallica" - czytamy o Justynie na oficjalnej stronie zespołu Showbusiness.

Posłuchaj Showbusiness w serwisie Muzzo.pl!

Czy jej występ spodobał się jurorom? Czy trema nie przekreśliła szans Justyny na przejście do kolejnego etapu programu? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę (6 kwietnia) o godz. 20.00 w Polsacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Must be the Music | casting
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama