Reklama

Reklama

Muzyka prosto z serca. Aplikacja Heartbeats

Dostępna w Google Play i AppStore aplikacja Heartbeats to narzędzie służące tworzeniu niepowtarzalnych kompozycji muzycznych na bazie rytmu serca. Teraz każdy może stworzyć wyjątkowy utwór, posługując się jedynie smartfonem, dzielić się swoimi autorskimi pomysłami ze znajomymi, a także wziąć udział w konkursie i zgarnąć cenne nagrody.

Aplikacja jest stworzona dla szerokiego grona odbiorców. Dla wielbicieli muzyki, w szczególności muzyki elektronicznej, jak również dla osób, które chciałyby po prostu bawić się muzyką i stworzyć swój pierwszy w życiu remix. Narzędzie przypadnie również do gustu osobom, które na co dzień nie korzystają zbyt często z multimedialnych nowinek. Bardzo przyjazny layout i funkcjonalność sprawia, że praca z aplikacją Heartbeats jest prosta i przyjemna.

Tuż po otwarciu aplikacji, oko cieszy świetnie przemyślane logo: serce skomponowane z głośników i mikserów, a centralnym punkcie  słuchawki z logotypem pomysłodawców i twórców narzędzia. Krótki ekran powitalny przenosi nas na stronę logowania, gdzie możemy rejestrować się poprzez założenie konta lub profil na Facebooku.

W dalszej części aplikacja prosi nas o zbadanie rytmu naszego serca. Wystarczy przyłożyć palec do obiektywu na tylnej obudowie telefonu oraz lampy i wcisnąć przycisk "Zacznij pomiar". Badanie trwa raptem 10 sekund, po upływie tego czasu można posłuchać dźwięku i intensywności bicia naszego serca.

System automatycznie wybiera za nas podkłady idealnie dopasowujące się do naszego pulsu. Właściwie od tego miejsca zaczyna się zabawa. Wystarczy wybrać podkład, który najbardziej przypadł nam do gustu i rozpocząć miksowanie. Zanim zaczniesz dodawać kolejne sample, koniecznie posłuchaj wszystkich dźwięków.

Sample możesz dodatkowo wydłużać lub skracać, kasować lub modyfikować ustawienie w zależności od własnych upodobań. To nie wszystko! Aplikacja umożliwia dodawanie własnych dźwięków do podkładu na bazie rytmu serca. W ostatniej części wystarczy dodać nazwę utworu, wgrać zdjęcie na okładkę, zaakceptować regulamin i... zgłosić go do konkursu, wciskając przycisk Wyślij.

Wsłuchaj się w rytm swojego serca - zbadaj puls, ściągnij podkład, modeluj dźwięki, dodawaj efekty i baw się muzyką dzięki intuicyjnemu interfejsowi! Gotowe projekty wysyłaj bezpośrednio z aplikacji. Nagrody czekają!

Więcej na temat Projektu Heartbeats na stronie - www.projektheartbeats.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL