Reklama

Reklama

Aneta Sablik w "Must Be The Music"

Gościem specjalnym ostatniego półfinału "Must Be The Music" (niedziela, 18 maja) będzie Aneta Sablik, polska triumfatorka niemieckiego "Idola".

Informację o występie Anety Sablik"Must Be The Music" podała wytwórnia Universal.

"Artystka już zaczęła pracę nad debiutanckim albumem, którego premiera wkrótce! Zwycięski singiel "The One" to wyjątkowa kompozycja, która z pewnością pojawi się we wszystkich klubach na całym świecie!" - czytamy na facebookowym profilu Universala.

Przypomnijmy - pochodząca z Bielska-Białej 24-letnia Aneta Sablik została laureatką 11. edycji programu "Deutschland Sucht Den Superstar", produkowanego na licencji "Idola".

Aneta Sablik zdobyła nagrodę główną programu - 500 tys. euro, kontrakt płytowy i samochód. Jej rywalami w finale byli Meltem Acikgoez i Daniel Ceylan, ale to Polka zdobyła prawie 60 proc. głosów!

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "The One" w serwisie Tekściory.pl!

"Dostałam szansę od Boga, szansę od ludzi i chcę to wykorzystać tak dobrze jak jeszcze nigdy" - deklaruje Aneta Sablik w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

"Nagrywam płytę, pracuję nad tym bardzo ciężko, kosztuje mnie to dużo nerwów i stresu. Pół miliona euro? Muszę powiedzieć, że to ostatnia rzecz, o której myślę. Ja wiem, że to niesamowita kwota, ale nie zwracam na to uwagi, nie mam czasu myśleć, co ja z tym zrobię" - przyznaje zwyciężczyni niemieckiego "Idola".

Aneta Sablik: Nigdy nie myślałam, że Polka wygra

Dzień Dobry TVN/x-news

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje