Reklama

Reklama

Koncert Megadeth w Polsce!

Jak obiecywali, tak zrobili - 26 czerwca, w ramach trasy promującej album "World Needs A Hero" przyjedzie do Polski amerykańska formacja Megadeth. Jedyny koncert Megadeth w Polsce odbędzie się w warszawskim klubie "Stodoła".

26 czerwca, o godzinie 19.00 rozpocznie się warszawski koncert zespołu dowodzonego przez rudowłosego Dave'a Mustaine'a. Cena promocyjna biletów wynosić będzie 65 złotych, w dniu koncertu trzeba będzie zapłacić za nie 75 złotych. Występ Megadeth poprzedzi koncert zespołu, którego nazwy organizator nie chce jeszcze w tej chwili zdradzić.

Tymczasem Megadeth przygotowuje się do uroczystej premiery albumu "World Needs A Hero", która nastąpi 14 maja (w USA dzień później). W związku z tym Megadeth zagra 13 koncertów po Stanach Zjednoczonych. Będą to wyjątkowe występy - w pierwszej części zespół zagra wszystkie utwory z nowej płyty, potem nastąpi 40-minutowy set akustyczny, podczas którego grupa wykona kilka starszych utworów, a na koniec muzycy spotkają się z fanami. Jedynym sposobem na to, by dostać się na te wyjątkowe koncerty Megadeth jest wygranie wejściówki w konkursie organizowanym przez lokalne radiostacje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy