Reklama

Carrion: Samotny krzyk sprzeciwu

Rockowo-metalowa formacja Carrion z Radomia ostro pracuje nad materiałem na trzecią płytę. Album zatytułowany "Sarita" ukaże się w lutym 2012 roku.

"Praca wre, a temperatura jest już bliska wrzenia. Nie możemy się doczekać efektu finalnego i koncertów z nowym materiałem. Tak dobrze jak teraz jeszcze nam się nigdy nie pracowało - dużo frajdy i zero ciśnienia. Jeśli ktoś, słuchając tych piosenek, będzie miał choćby 1/3 takiej przyjemności, jaką my mamy podczas jej nagrywania - to jesteśmy w domu!" - tak o pracy nad nowym materiałem opowiada Grzesiek "Kulavik" Kowalczyk, wokalista Carrion.

Reklama

Wiadomo już, że na trzeciej płycie ekipy z Radomia znajdzie się 13 utworów osadzonych w rockowo-elektronicznych klimatach.

Zapytany o to, skąd wziął się tajemniczy tytuł albumu, "Kulavik" tłumaczy: "Sarita to imię 13-letniej dziewczynki, która mieszkała w Indiach. Mówię w czasie przeszłym, bo niestety nie ma jej już z nami. Sarita to symbol tego, jak okrutni mogą być ludzie w pogoni za kasą... Sarita z racji swojego skrajnego ubóstwa nie miała szans na normalną opiekę w momencie, gdy była jej najbardziej potrzebna. Zmarła na skutek testowania na niej eksperymentalnych leków - tak jak tysiące innych ludzi w Indiach, gdzie wielkie koncerny zrobiły sobie 'pole badań'. Sarita to samotny krzyk sprzeciwu w oceanie pełnym bezdusznych i bezsumiennych 'rekinów'" - podkreśla frontman Carrion.

Po premierze albumu grupa ruszy w trasę "Sarita Tour 2012", która obejmie ponad 20 miast w Polsce i Anglii.

Sprawdź profil Carrion w serwisie Muzzo.pl!

Zobacz teledyski grupy na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: krzyki | NAD | Carrion | metal | rock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje