Paulina Lenda zaczęła wszystko od nowa

Paulina Lenda występowała w "Mam talent" w 2008 roku - fot. Joanna Gałuszka (joannagaluszka.com)
Paulina Lenda występowała w "Mam talent" w 2008 roku - fot. Joanna Gałuszka (joannagaluszka.com)oficjalna strona wykonawcy