Reklama

16 rzeczy, które mogą wydarzyć się w muzyce w 2016 roku

Rok 2015 za nami, można więc powoli zacząć myśleć i gdybać, co wydarzy się w 2016. Oto kilka naszych typów, które (w większości) możecie traktować z przymrużeniem oka.

Adele zacznie seryjnie zdobywać nagrody...

Jednak na tę chwilę będzie musiała odrobinę poczekać. Pewne jest, że brytyjska wokalistka nie zdążyła wydać płyty przed nominacjami Grammy, przez co królem polowania tej imprezy będzie zapewne Kendrick Lamar i Taylor Swift. Jednak kolejne wyróżnienia mogą paść łupem brytyjskiej gwiazdy. Jakie gale zdominować może w tym roku Adele? BRIT Awards, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV VMA, MTV EMA. Brytyjka zapewne doczeka się również nominacji do nagrody Mercury Prize, jednak raczej ciężko będzie jej o zwycięstwo.

...i przyjedzie do Polski

Reklama

Na razie potwierdzono trasę brytyjskiej wokalistki po zachodniej Europie, ale mówi się, że Adele zawita także do Europy Wschodniej, w tym do Polski. Kiedy by to miało być? Trudno stwierdzić. Wydaje się jednak, że koncert byłby tak dużym wydarzeniem, że nie byłby zorganizowany w ramach żadnego festiwalu (ewentualnie w grę wchodzi specjalny koncert po imprezie, tak jak w przypadku Rihanny).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje