Reklama

Szuka domu dla piosenek

Lider Queens Of the Stone Age Josh Homme jest zachwycony obecnym składem zespołu. I chce czym prędzej utrwalić ten line-up na płycie.

Przypomnijmy, że obecnie obok Homme'a w składzie QOTSA są: Joey Castillo, Troy Van Leeuwen, Michael Shuman oraz Dean Fertita.

Reklama

Jak twierdzi Josh, panowie tak świetnie się rozumieją, że lubią ze sobą przesiadywać do wczesnych godzin porannych. Bynajmniej nie imprezując:

"Ostatnio siedzieliśmy do szóstej rano grając razem" - cieszy się lider "Queensów".

"Mój zespół nigdy nie brzmiał tak dobrze na koncertach. Zastanawiam się teraz jak pogodzić nasze występy i równocześnie nagrywać nową muzykę, utrwalać ten skład" - mówi Josh.

"Wydaje mi się, że powinniśmy nagrać nowy album. Moi ludzie są w stanie zrobić to błyskawicznie".

Homme zdradził, że chciałby nagrać w najbliższym czasie dwie EP-ki, a dopiero później album długogrający. Na takie rozwiązanie nie chce jednak zgodzić się wytwórnia Interscope:

"Czasami trudno przekonać innych do moich pomysłów. Piosenki potrzebują domu, ja właśnie szukam jakiegoś dla nich. Moje utwory nie mają gdzie pójść, nie mają celu" - obrazuje Homme.

Josh dodał, że w planach jest także wydanie koncertowego DVD i płyty audio.

Poniżej możecie się przekonać, że Josh nie przesadza, a obecny skład Queens Of the Stone Age to prawdziwe koncertowe asy:


Zobacz teledyski QOTSA na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Queens Of The Stone Age | Stone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje