Reklama

Oasis: Liam Gallagher znów w sądzie?

Liam Gallagher, wokalista brytyjskiej formacji Oasis, przypuszczalnie znów będzie musiał pojawić się w sądzie. Na szczęście dla niego salę sądową odwiedzi tylko w charakterze świadka w sprawie kradzieży, jakiej dopuścili się kilka lat temu w jego domu dwaj agenci nieruchomości.

Podczas rozprawy w sądzie Snaresbrook Crown Court w Londynie, zaplanowanej na 30 maja, Liam będzie zeznawał w sprawie przeciwko dwóm mężczyznom, którzy oskarżeni są o kradzież z jego posiadłości w Primrose Hill, szeregu prywatnych zdjęć Patsy Kensit, jego ówczesnej żony. 39-letni Michael Sulkin i 34-letni Howard Kayman, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

Reklama

Jak na razie nie wiadomo, czy rozprawa na pewno odbędzie się w wyznaczonym terminie. W maju bowiem Liam i jego zespół wyjadą do Stanów Zjednoczonych, aby zagrać wspólną trasę koncertową z amerykańską formacją The Black Crowes.

Oasis natomiast mają zamiar dzieki temu tournee odbudować swą nadwątloną w ostatnim czasie popularność w USA. Wstępnie zaplanowano co prawda tylko 16 koncertów, ale istnieje możliwość dodania kolejnych, o ile trasa cieszyć będzie się popularnością.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oasis | sady | Liam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje