Reklama

Reklama

Natalia Nykiel prezentuje ostatni singel przed premierą "Regnum". Sprawdź klip "Pętla"

Na miesiąc przed premierą swojego trzeciego studyjnego albumu pt. "Regnum", Natalia Nykiel prezentuje najnowszy singel "Pętla".

Natalia Nykiel zaprezentowała singel "Pętla"

"Pętla" to jeden z tych utworów, który może nas sprowokować do beztroskiego tańca lub głośnego śpiewania w samochodzie. Dopiero gdy wsłuchamy się uważniej w tekst takiego przeboju odkryjemy, że "przyjemność dźwięku" jest kluczem do drzwi, za którymi kryje się opowiedziany szeptem osobisty dramat.

Tytułowa pętla okazuje się wtedy niekoniecznie jedynie zapętloną w głowie melodią. To kolejny rozdział albumu "Regnum" będący zapisem konfrontacji Natalii z samą sobą w najtrudniejszym czasie. "Pętla" to wypowiedziane na głos lęki artystki zapisane w momencie, gdy muzyka nie tylko przestała przynosić ulgę, ale także przestała być ważna.

Reklama

Najnowszy singel to wiersz z przeszłości będący pożegnaniem ze słuchaczami, do którego ostatecznie nie doszło.

Sprawdź tekst do utworu "Pętla" w serwisie Tekściory.pl

Kiedy premiera albumu "Regnum"?

Płyta "Regnum" to najbardziej osobisty krążek w karierze Natalii. Powstawał w trudnym czasie - kiedy zostaliśmy zmuszeni do odcięcia się od świata, stając pod przymusem konfrontacji z samymi sobą. Uniwersum "Regnum" to świadoma i dojrzała kreacja, jednocześnie zawierająca się w trendzie dark romantic, ale opowiadająca także własną, nową historię. To podróż przez fantastyczną dystopię - niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

Za produkcję trzeciego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał "Fox" Król. Muzykę napisali Natalia i Fox. Artystka jest także w większości odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty, gościnnie jeden z tekstów napisał Król. Do współpracy przy albumie Natalia zaprosiła Piotra Roguckiego, z którym wspólnie wykonali utwór "List za widnokrąg".

Płyta ukaże się 18 lutego.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy