Reklama

Michał Wiśniewski pierwszy raz o kolejnym rozwodzie. "Teraz pora na..."

Michał Wiśniewski w programie "To był rok" po raz pierwszy skomentował swój rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską.

Michał Wiśniewski skomentował rozwód z Dominiką Tajner

Wszyscy śledzący Dominikę Tajner-Wiśniewską czy jej męża Michała Wiśniewskiego byli w szoku po informacji, że wokalista Ich Troje złożył pozew o rozwód.

Reklama

Informacją tą Dominika podzieliła się na swoim Facebooku: "Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która właśnie pożegnała się z programem. Post jednak po krótkim czasie usunęła.

 "Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie Dominika Tajner-Wiśniewska.

Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku".

Piosenkarz całą sytuację żartem postanowił skomentować w programie "To był rok" TVP.

"To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża" - wypalił.

Para wzięła ślub w czerwcu 2012 r. Kiedy się poznali, Dominika miała za sobą jedno nieudane małżeństwo, a Michał trzy. Mają łącznie pięcioro dzieci z poprzednich związków. Wcześniej Michał Wiśniewski związany był z: Magdą Femme (1996-2001), Mandaryną (2002-2006) i Anną Świątczak (2006-2011). Z Dominiką Tajner ożenił się w 2012 roku.

Wcześniej całą sytuację skomentowały byłe żony wokalisty Ich Troje:

"Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice. Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć?" - powiedziała dla "Faktu" dodając: "Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet, kiedy to się stało. Nie jestem ciocią dobrą radą i nie będę dawała żadnych rad. Naprawdę nie będę tego szeroko komentować" - stwierdziła Mandaryna.

Z kolei Femme napisała na swoim profilu na Facebooku: "(...) napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Dominika Tajner | Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje