Reklama

Letni parodiują przebój Sobla i sanah "Cześć, jak się masz?". Będzie hit internetu?

W sieci pojawiła parodia piosenki "Cześć, jak się masz?" Sobla i sanah. Zobacz teledysk do "6zł. za litr".

W sieci pojawiła parodia piosenki "Cześć, jak się masz?" Sobla i sanah. Zobacz teledysk do "6zł. za litr".
Hit Sobla i sanah został przerobiony przez duet Letni /Karol Makurat /Reporter

12 października pojawiła się wspólna piosenka Sobla i sanah. Utwór "Cześć, jak się masz?" (sprawdź!) od razu stał się hitem. Znany ze swoich parodii duet Letni (wcześniej Letni Chamski Podryw) nie kazał długo czekać na przeróbkę. 

LETNI - "6zł. za litr" (PARODIA Sobel & sanah "Cześć, jak się masz?")

Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz w "6zł. za litr" nawiązują do ostatnich podwyżek cen paliwa (sprawdź!). 

Reklama

"Nie wiem, ile hajsu nam potrzeba, by zapełnić bak / Pytałaś jaka cena, teraz bardzo zmienna. Rośnie jak Matczak" - śpiewa Letni w piosence, nawiązując przy okazji do rapera Maty.

Sprawdź tekst piosenki "6 zł. za litr" w serwisie Tekściory!

Sobel & sanah - "Cześć, jak się masz"? Posłuchaj piosenki

Sobel (zobacz!) to reprezentant młodego pokolenia polskiego rapu. Po sukcesie EP-ki "Kontrast" artysta w 2021 roku wydał album "Pułapka na motyle". Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Wśród gości na płycie pojawił się OKIGedz i Young Igi.

Sprawdź tekst piosenki "Cześć, jak się masz?" w serwisie Tekściory!

sanah to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. W 2020 roku szturmem podbiła listy przebojów utworami "Szampan" (sprawdź!), "Melodia" (sprawdź!) i "Królowa dram" (posłuchaj!). Jej debiutancki album "Królowa dram" pokrył się potrójną platyną. Otrzymała za niego również Fryderyka w kategorii album roku pop.

W 2021 roku ukazał się drugi album sanah - "Irenka". Artystka ponownie króluje w radiostacjach m.in. z piosenką "Ale jazz!" nagraną z Vito Bambino (sprawdź!) i "Etc. (na disco)" (zobacz!). 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sobel (raper) | sanah | Letni Chamski Podryw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy