ArtykułyDiscopolowy skandal w CzęstochowieReklamowana jako "największa impreza w regionie" częstochowska Disco Vanila Party zakończyła się skandalem - donosi lokalna "Gazeta Wyborcza".skandal, Częstochowie, disco poloPozytywnie w CzęstochowieW sobotę (6 czerwca) w Częstochowie odbędzie się pierwsza edycja ReggaeDayFestival. Zgodnie z nazwą nie zabraknie ciepłych i pozytywnych brzmień.muzyka, Częstochowie, Indios Bravos, Maleo Reggae Rockers, Vavamuffin, NEFRE"Melodyjnie i rytmicznie"Częstochowie, Opolu, imprezy"Scena jest pełna błaznów""Terrorfront", debiutancka płyta pochodzącej z Częstochowy, blackmetalowej formacji Infernal War, huknęła w krajową scenę niczym bomba w sam środek pola bitwy, eksplodująca supernowa o zabójczej fali uderzeniowej, piekielny wulkan plujący śmiertelnymi fontannami żaru. Nie często zdarza się, aby już pierwszy album generował tak entuzjastyczne reakcje, zarówno prasy, jak i fanów. Muzycy Infernal War doskonale wiedzą, jak należy grać w tym szaleńczo szybkim stylu, którego technika i wyjątkowej jakości solówki ocierają się o wykonawczą precyzję death metalu. Warcrimer, wokalista zespołu znalazł kilka chwil, aby odpowiedzieć na pytania Bartosza Donarskiego.muzycy, metal, scena, CzęstochowieDark Stars na chorobowymW środę, 17 listopada, w Bielsku-Białej odbył się ostatni koncert w ramach trasy "Dark Stars Festival". Dwa planowane występy (w Częstochowie i Opolu, odpowiednio 18 i 19 listopada) zostały odwołane z powodu chorób muzyków zespołów biorących udział w objeździe.odwołane, trasy, festival, Bielsku-Białej, Częstochowie, Opolu, Cemetery Of Scream, Closterkeller, Moonlight, Darzamat, Via Mistica, Delight, Desdemona, choroboweMichał Wiśniewski unika sąduMichał Wiśniewski nie stawił się w sądzie w Częstochowie, gdzie w poniedziałek, 9 czerwca, miała się odbyć rozprawa przeciwko niemu. 17-letnia Monika O. oskarża frontmana Ich Troje, że podczas koncertu jesienią 2001 r., skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.Częstochowie, Michał Wiśniewski, Ich Troje, sadyIch Troje: Sądowy finał koncertuMichał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, stanie w czerwcu przed sądem w Częstochowie. 17-letnia Monika Obarzanek oskarża go, że podczas koncertu, skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.finał, winny, Częstochowie, Michał Wiśniewski, Ich TrojeTime Square: Premiera debiutanckiej płytyZespół Times Square zadebiutuje na polskiej scenie muzycznej już za niespełna tydzień. Na poniedziałek, 18 listopada, wyznaczono bowiem datę premiery albumu "Piloci nocy". Jego wydawcą jest P.W. "Caston" z Raszyna, pod Warszawą.piloci, Times Square, Częstochowie, TimePozostałe tagiABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0-9
Discopolowy skandal w CzęstochowieReklamowana jako "największa impreza w regionie" częstochowska Disco Vanila Party zakończyła się skandalem - donosi lokalna "Gazeta Wyborcza".
Pozytywnie w CzęstochowieW sobotę (6 czerwca) w Częstochowie odbędzie się pierwsza edycja ReggaeDayFestival. Zgodnie z nazwą nie zabraknie ciepłych i pozytywnych brzmień.
"Scena jest pełna błaznów""Terrorfront", debiutancka płyta pochodzącej z Częstochowy, blackmetalowej formacji Infernal War, huknęła w krajową scenę niczym bomba w sam środek pola bitwy, eksplodująca supernowa o zabójczej fali uderzeniowej, piekielny wulkan plujący śmiertelnymi fontannami żaru. Nie często zdarza się, aby już pierwszy album generował tak entuzjastyczne reakcje, zarówno prasy, jak i fanów. Muzycy Infernal War doskonale wiedzą, jak należy grać w tym szaleńczo szybkim stylu, którego technika i wyjątkowej jakości solówki ocierają się o wykonawczą precyzję death metalu. Warcrimer, wokalista zespołu znalazł kilka chwil, aby odpowiedzieć na pytania Bartosza Donarskiego.
Dark Stars na chorobowymW środę, 17 listopada, w Bielsku-Białej odbył się ostatni koncert w ramach trasy "Dark Stars Festival". Dwa planowane występy (w Częstochowie i Opolu, odpowiednio 18 i 19 listopada) zostały odwołane z powodu chorób muzyków zespołów biorących udział w objeździe.
Michał Wiśniewski unika sąduMichał Wiśniewski nie stawił się w sądzie w Częstochowie, gdzie w poniedziałek, 9 czerwca, miała się odbyć rozprawa przeciwko niemu. 17-letnia Monika O. oskarża frontmana Ich Troje, że podczas koncertu jesienią 2001 r., skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.
Ich Troje: Sądowy finał koncertuMichał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, stanie w czerwcu przed sądem w Częstochowie. 17-letnia Monika Obarzanek oskarża go, że podczas koncertu, skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.
Time Square: Premiera debiutanckiej płytyZespół Times Square zadebiutuje na polskiej scenie muzycznej już za niespełna tydzień. Na poniedziałek, 18 listopada, wyznaczono bowiem datę premiery albumu "Piloci nocy". Jego wydawcą jest P.W. "Caston" z Raszyna, pod Warszawą.