Reklama

Candida: Posłuchaj płyty "Frutti Di Mare"

Tylko w serwisie Muzzo.pl możecie premierowo posłuchać całej płyty "Frutti Di Mare" grupy Candida. W składzie poznańskiej formacji za mikrofonem stoi Gabriel Fleszar.

- Płyta "Frutti di Mare" jest na pewno bardzo ciekawa, dobrze nam zrobił okres przerwy. Zmienił się skład: jest nowy wokalista, nowy gitarzysta, no i mamy DJ-a. Nie straciliśmy jednak tego, co do tej pory wypracowaliśmy. Kontynuujemy nurt, który zaczęliśmy. Myślę, że wszyscy, którzy nas lubią i lubili, będą zadowoleni - podkreśla perkusista Maciej "Ślepy" Głuchowski.

Reklama

Ślepy, znany także niegdyś z Acid Drinkers i Armii, to obecnie jedyny członek oryginalnego składu Candidy. Po zmianach towarzyszą mu obecnie Gabriel Fleszar (wokal, gitara), Kuba Leciej (wokal, gitara; Man On The Moon, współpracuje z m.in. Lombardem i DonGuralesko), Michał Podciechowski (bas; eks-Moonlight) oraz DJ Kostek (mistrz Polski w konkursie Red Bull Thre3style 2012), który dołączył jako ostatni.

"Frutti Di Mare" (premiera 1 grudnia) - trzeci album Candidy - to pierwsze wydawnictwo zespołu od prawie pięciu lat.

- Od początku istnienia zespołu mamy w głowie taką myśl, żeby grać intensywnie, ale dość przystępnie. Niekoniecznie chcemy, żeby to były piosenki, które będą nadawały się do radia, bardziej zależy nam na ich zapamiętywalności. To dla mnie osobiście najważniejsza rzecz - tłumaczy nam perkusista Candidy.

- Taki jest nasz trzeci materiał, będzie wbijał się do głowy. Myślę, że jest też zróżnicowany - są mocne, ciężkie utwory, jak i bardziej lajtowe. Poszliśmy trochę w stronę elektroniki, stąd obecność DJ-a Kostka w zespole. Nie ograniczamy się do gitary, basu i bębnów. Tak już jest w XXI wieku, poza tym warto poszukiwać cały czas nowych brzmień. Muzyk, który nie poszukuje, tak naprawdę nie jest twórcą, a rzemieślnikiem - wyjaśnia Maciej Głuchowski.

Do promocji "Frutti Di Mare" wybrano utwór "Gusty". Zobacz teledysk:

Sprawdź tekst utworu "Gusty" w serwisie Teksciory.pl!

Oto szczegóły płyty "Frutti Di Mare":

1. "Mary"
2. "Gusty"
3. "Aby"
4. "Krew"
5. "Ostry"
6. "Muł"
7. "Brzeg"
8. "Serc"
9. "Ucho"
10. "Trą"
11. "Łam"
12. "Oś".

Czytaj także:

Gabriel Fleszar wziął udział w "The Voice"

Posłuchaj Candidy w serwisie Muzzo.pl!

Zobacz teledyski zespołu na stronach INTERIA.PL

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: marże | Candida | nowa płyta | odsłuch płyty | Gabriel Fleszar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje