Reklama

Artur Rojek i Tomas Lemarquis razem (teledysk "Syreny")

Islandzko-francuski aktor Tomas Lemarquis (znany z głównej roli w filmie "Noi Albinoi") wystąpił w nowym teledysku Artura Rojka. Wideo do piosenki "Syreny" możecie zobaczyć poniżej.

"Syreny" to drugi singel - po "Beksie" - z wydanej na początku kwietnia płyty "Składam się z ciągłych powtórzeń". Tym albumem Artur Rojek zadebiutował na własny rachunek po rozstaniu z grupą Myslovitz.

Sprawdź tekst piosenki "Syreny" w serwisie Tekściory.pl!

Internauci zwrócili uwagę, że Artur Rojek w teledysku do "Syren" - tak jak w "Beksie" - pojawia się w roli przypadkowej postaci pod koniec piosenki. W obsadzie poza Tomasem Lemarquis znalazły się także Małgorzata Makowska i Marzena Pokrzywińska. Autorami scenariusza są Tomasz Gliński (zajął się także reżyserią, zdjęciami i montażem) i Małgorzata Makowska.

Reklama

Wyprodukowany przez Bartka Dziedzica (odpowiadał za brzmienie "Grandy" Brodki) album "Składam się z ciągłych powtórzeń" uzyskał status Złotej Płyty. Oficjalne wręczenie tego wyróżnienia odbędzie się na koncercie Artura Rojka z zespołem 7 czerwca o godz. 17:00 w Warszawie na 8. Pikniku Kulturalnym Co Jest Grane w Królikarni (wstęp wolny).

Czytaj także:

Nowy stary Artur Rojek - recenzja płyty "Składam się z ciągłych powtórzeń"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Artur Rojek | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy