Przystanek Woodstock 2013

Mariusz Kałamaga na Przystanku Woodstock stracił głos (wideo)

Nie tylko Jurek Owsiak ma problemy z mówieniem podczas Przystanku Woodstock - zobaczcie rozmowę ze zwariowaną ekipą Ja Mmm Chyba Ściebie/Łowcy.Band.

Ja Mmm Chyba Ściebie określa siebie skrótem PGR, który rozwija jako "punkowa grupa rozweselająca". Członkowie kabaretu Łowcy.B wraz z kolegami od kilku lat są mocno związani z Przystankiem Woodstock i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Reklama

Podczas poprzednich edycji festiwalu Łowcy bili rekord Guinessa grania na odpadach, brali udział w Zlocie Super Bohaterów, grali koncert na Scenie Małej, a specjalnym skeczem otworzyli nieoficjalnie wydarzenia kulturalne na Przystanku Woodstock 2012.

Do ostatniej chwili rywalizowali o Złotego Bączka Małej Sceny i choć się nie udało (nagrodę otrzymała ostatecznie grupa Kabanos), to Jurek Owsiak postanowił zaprosić Ja Mmm Chyba Ściebie/Łowcy.Band na Dużą Scenę.

Michał Boroń, Kostrzyn nad Odrą

Portal INTERIA.PL jest patronem medialnym Przystanku Woodstock 2013.

Czytaj także:

Tropikalne upały na Przystanku Woodstock - relacja z trzeciego dnia festiwalu

Przystanek Woodstock 2013 - zobacz nasz raport specjalny!

Sprawdź nasz festiwalowy przewodnik!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (82)

Dodaj komentarz Sortuj
***ARS***

~***ARS*** -

Super występ ja mm chyba sciebie, fajne piosenki przy których ludzie świetnie się bawili. Nie dość, że dobrze grają, to jeszcze - dzięki doświadczeniu kabaretowemu - potrafili rozruszać publiczność i zachęcić do zabawy. Mam nadzieję, że za rok też zagrają na dużej scenie!!!!!

poznaniak

~poznaniak -

Wyjątkowo denna postać ,porównać do tzw. profesora Bydłoszewskiego ,palikota lub osobnika mającego papiery na nazwisko Anna Grodzka .Kto to wpuszcza na scenę?