Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Znamy trenerów szóstej edycji!

Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Tomson i Baron z Afromental oraz Andrzej Piaseczny to nowi-starzy jurorzy "The Voice of Poland".

Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Tomson i Baron z Afromental oraz Andrzej Piaseczny to nowi-starzy jurorzy "The Voice of Poland".
"The Voice of Poland" ma nowych jurorów /Adam Jankowski /Reporter

Spekulacje na temat najnowszego sezonu muzycznego talent show rozpoczęły się zaraz po zakończeniu piątej edycji. Z programem pożegnała się Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk, koniec trenowania uczestników zapowiedziała również Edyta Górniak.

Reklama

Na początku 2015 roku rozpoczęto intensywne poszukiwania nowych jurorów. Mówiło się m.in. o Robercie Gawlińskim, Margaret, Rafale Brzozowskim, Krzysztofie Cugowskim oraz Ani Wyszkoni. Ostatecznie jednak żadna z tych plotek nie znalazła potwierdzenia.

Start "The Voice of Poland" został przeniesiony na jesień, a w maju pojawiła się pogłoska, że Tomson i Baron również mają pożegnać się z programem.

Informacje te jednak się nie potwierdziły i muzycy z Afromental w dalszym ciągu będzie zajmować podwójne krzesło w programie. Show nie opuszcza również Edyta Górniak. Wokalistka brała udział w dwóch edycjach "Voice’a", podobnie jak Marysia Sadowska, która wróciła do składu sędziowskiego (zakończyła poprzednią współpracę na czwartej edycji).

Najmniejszym stażem w "The Voice" może pochwalić się natomiast Andrzej Piaseczny, który był trenerem w pierwszej edycji.

Szósty sezon programu rozpocznie się pod koniec września 2015 roku.

Wasze komentarze (16)

Dodaj komentarz Sortuj
maja

~maja -

Fajnie że Andrzej Piaseczny będzie😃😃😃

Andsu

~Andsu -

Kogo to obchodzi !!!!!!!