Reklama

Tatiana Okupnik i jej "Blizna" (nowy teledysk)

W marcu ukaże się nowa płyta Tatiany Okupnik. "Blizna" to tytuł zarówno albumu, jak i promocyjnego singla.

Nad płytą "Blizna" Tatiana Okupnik pracowała z Michałem Przytułą (komponował m.in. dla Kayah, Reni Jusis). Jak zapewnia wokalistka, album w części muzycznej ma dużo pozytywnej energii, ale teksty niosą przekaz, który nie zawsze jest wesoły. O czym będzie śpiewać Tatiana?

Reklama

"O tym, że musi skończyć się pewien etap, by mógł zacząć się następny. O dużych zmianach, które zachodzą w naszym życiu i które mogą być mniej lub bardziej bolesne. O tym, że nawet jeśli zaczyna się coś lepszego, tamto, co się skończyło, zostawia w naszym sercu i głowie konkretny ślad" - wyjaśnia.

Premierowy singel "Blizna" po raz pierwszy Tatiana zaśpiewała podczas imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym w Krakowie. Teledysk do tego utworu nakręciła Grupa13.

"Blizna to mapa tego, co robiliśmy i czego powinniśmy w przyszłości unikać. Czasem warto spojrzeć na taką bliznę, na ten trwały ślad, żeby po raz drugi nie popełnić tego samego błędu" - tłumaczy Okupnik.

Dla Tatiany płyta "Blizna" to nowy, ważny muzyczny etap. Właśnie ze względu na emocje towarzyszące jej powstawaniu. Jak mówi: "Mam poczucie, że właśnie przebiłam głową mur swoich własnych emocji".

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Tatiana Okupnik o swoim ślubie

Zobacz teledyski Tatiany Okupnik na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: Nowa płyta Tatiany Okupnik | Tatiana Okupnik | nowa płyta | blizna

Reklama

Wasze komentarze (48)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje